2737
2734
عنوان

بخش کتاب نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 3818 بازدید | 64 پست
اها باشه خیلى ممنون شیما جان پس من پست هایى که کتاب بزرگسال معرفى کردم رو پاک کنم،متاسفانه هیچ زمینه اى درباره کتاب کودکان ندارم و نمى تونم کمکى بهتون بکنم:-) براتون بهترین ها رو ارزو میکنم
سلام شیما عزیز فقط کتاب کودک؟؟ کودکان در سنین پایین بیشتر کتابهای شعر و با تصاویر رنگی دوست دارن. چون با آهنگ خونده میشه براشون خسته کننده نیست . .................................. کتابهای پارچه ای علاوه بر تنوع رنگ برای کودکان زیر دوسال مناسب هستند . معمولاچون دوست دارند خودشون کتاب وورق بزند . کتابهای پارچه ای پاره نمیشند وخطری برای کودک ندارند. ....................................... بچه های من از سنین کودکیشون گذشته ولی من معمولا کتابهایی براشون میگرفتم و میخوندم که تو همون قالب شعر وقصه چیزهای آموزشی هم داشته باشه.
خدایا! لذت بندگیت را از من مگیر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام واقعا از طراحی این سایت و مطرح کردن این موضوع سپاسگزارم 1. من مجموعه ی 10 جلدی کتاب "داداشی" رو معرفی می کنم. برای کودکان 0 تا 2 سال مناسبه. بچم 1سال و 4 ماهشه و عاشق این کتابهاست. شعر هر صفحه کوتاه با معنی و روانه. شاعرش خانم شکوه قاسم نیا 2. از مجموعه کتابهای حسنی (همون قدیمیا) (تو کتاب فروشی ایستگاه متروی گلبرگ گیر میاد. شماره انتشاراتی اون هم: . اگه زنگ بزنید با پیک می فرستن) : حسنی ما یه بره داشت. توی ده شلمرود و... 3. کتابی که توصیه نمی کنم(با عرض معذرت از نویسنده ی آن) کتاب های سری تاتی کوچولو هست. دلایلم: شعرها در مورد مسائل خاصی است. به عنوان مثال دو صفحه این کتاب راجع به اسباب بازی دایناسوره. بچه من اصلا دایناسور نداره.بخشی از شعر: تو خونمون یه دایناسور ، دارم که اسباب بازیه. اون منو گاز نمی گیره، فقط برای بازیه. دایناسورم رو پشت خود پله های رنگی داره. از تو دمش قرچ قرچ سرو صدا در میاره. یا یه شعر در مورد یه اسباب بازی حلزون که نخشو بکشی حرکت می کنه. من احساس می کنم بچم خیلی مطالب کمی از تاتی کوچولو یاد می گیره. چون خیلی روی اسباب بازی های خاص تاکید داره و شعرهاش طولانیه متشکرم
2731
شماره انتشارات کتابهای حسنی: 021-55622195 09121122090 55167240 55167241 تهران خیابان 15خرداد. بازار بین الحرمین کوچه مسجد جامع پاساژ کاشفی ط1 پ 7 این ها رو از توی کتاب فیل اومد آب بخوره نوشتم چون خیلی ها رو می شناسم که دنبال کتابهای حسنی هستند اما شاکی هستند تو بازار گیر نمیاد از این سری به نظر من اینها مفیدتره: توی ده شلمرود. حسنی ما یه بره داشت. خروس نگو یه ساعت.ده تا جوجه رفتن تو کوچه. موفق باشید