2733
2739
عنوان

مهدکودک مهستان و امید فردا

| مشاهده متن کامل بحث + 2075 بازدید | 34 پست
sanaz60 جون که قبلاً به نام فریبا میآمدید ( که پسرتون تو تابستان از امیدفردا اخراج شد) ، من مادر ارینا هستم ، همکلاس پسر شما ارمیا و رونیکا و صدرا بود ، عزیزم شما از قول خودت حرف بزنید و شما بارها از اسم ما سو استفاده کردید و از ما خواستید که به نفع شما بچه هامون از اونجا بیاریم بیرون. ولی حالا بچه‌های همه ما از جمله :رونیکا و صدرا و ستاره ، علی و،،، همه با افتخار و رضایت بچه مون رو میفرستیم امیدفردا ، فریبا خانم بجای این غرض ورزیها ،روی تربیت پسرت ،ارمیا کار کن که که وقتی که همکلاس بچه های ما بود جز اذیت وازار و حرفای بد چیز دیگری نداشت، من نمیدونم چطوری اونا ارمیا را ثبت نام کرده بودند ، حالا که ارمیا را جواب کردند بچه‌های ما دارند یه نفس راحت میکشند، حتی بچه‌ها تو پارک هم از دست پسرتون آرامش نداشتند. لطفاً بجای غرض ورزی و اتهام به همه که تو پرسنلی و...و سو استفاده از سایرین. بفکر تربیت پسرتون باشید ، شما چه ادعایی میکنید وقتی صدای ضبط شده همسرتون تو وایبر برای همه ما ارسال شده که: خواهش میکنه که: ارمیا ( پسرتون) را قبول کنند و اظهار میکنه : من میام تعهد میدم که دیگه ارمیا بچه‌های دیگه رو اذیت نمیکنه ، تعهد میدم که خانمم( یعنی شما) ایجاد مزاحمت نکنه... خب فریبا خانم این ادعاتون رو باورکنیم یا التماس هاتون رو برای اینکه بچه تون را اخراج نکنند. حالا هی شما برید اسم عوض کنید و بیایید اینجا همون دروغای تکراری رو بنویسید ، نه اون اعتماد صد درصدی تون عاقلانه بود نه اینکه حالا که پسرتون اخراج شده با اسم جعلی ( فریبا ، سانازو،،) و از قول ما مادرای همکلاسی میاید مطالب غیر واقعی مینویسید . تو همین نی نی سایت بیشتر از ۱۰۰ نفر اومدند تجربیات مثبت گفتند و شما به بیشترشون توهین کردید و تهمت زدید که از پرسنلید و... اونا که روز بروز دارند شعبات امیدفردا را اضافه میکنند ، دم در همه شعباتشون نوشته تا سال ۹۵ فقط تو لیست انتظار ثبت نام میکنند . خواهشهای همسرتون نشون ،از تعویض مهد نیست مسیله اخراج پسرتون و نتیجه‌اش این دست وپا زدنهای شما تو سایت هست ، اینجا هم یه پرونده برای ارمیا تشکیل دادید که قطعا در اینده قابل استفاده برای مراکز آموزشی هست،
باز این خانم ساناز ۶۰ (فریبا) که پسرشون از امیدفردا اخراج شد ، و همون بد گوییهای تکرار ی، ایشون همکار ما توپارس خودرو هستند و اینجا هم با همه درگیرند و یه پرونده قطور از سو استفاده های شخصی از پارس خودرو و،، و به خیال خودت مردم را از نزدیک شدن میترسونی ، خب ادم بیشتر کنجکاو میشه و میره از نزدیک میبینه و دروغاتون بر ملا میشه . چرا شعور مردم را به بازی میگیرید شما همون خانمی هستید که پسرتون ارمیا بخاطر کتکاری بچه های ما اخراج شده. همکار عزیز لطفا بجای این بازیها مراقب باشید سو استفاده هاتون تو پارس خودرو لو نره وباعث اخراج و مشکل برای خودتون نشه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانم سارا اگه شما همکار من بودید اینو میدونستید که مدیر عامل پارس خودرو از اقوام نزدیک من هستن و پدرم مدیر عامل یکی از شرکت های خودرو سازی هستن اینجا همه منو میشناسن و میدونن که من نیاز مالی ندارم و دارم کار میکنم پس نیازی به سو استفاده از شرکت ندارم شما اگر همکار من بودید جرات نداشتید همچین حرفایی رو راجع به من بنویسید چون میدونستید که عواقب بدی در انتظارتون خواهد بود متاسفانه باز ثابت کردید که دروغگو هستید و همکار من نیستید به دروغهای دیگه شما اضافه شد من میتونم از شما شکایت کنم بخاطر حرفایی که اینجا نوشتید میدونید که ؟! در ضمن برای چندمین بار من ساناز 60 نیستم برید پیدا کنید ببینید باز اون مامان کیه که اینقدر شاکیه از منم بیشتر من به تربیت پسرم اتفاقا" خیلی هم خوب رسیدگی کردم الان بهترین مدرسه داره میره و معلم هاش بخاطر هوش بیش از حدش خیلی ازش راضی هستن و هیچ مشکلی هم وجود نداره کلاس موسیقی هم پارس میره این ترم ترم آخرش هست و داره ارف رو تموم میکنه اگر دوست دارید چند وقته دیگه کنسرت دارن تشریف بیارید از نزدیک ببینید تنها اشتباه من در زندگیم آوردن پسر به مهدکودک شما بود که زندگی بچه من رو تباه کرد محض اطلاعتون من هنوز با بچه های مهد کودک رفت و آمد دارم و ما باهم بیرون میریم مهمونی میریم پارک میریم و هیچ مشکلی هم با هم نداریم اگر اینجوری بود که اونا نامه نوشته بودن الان که ما از اون مهد رفتیم پس دلیلی نداره حتی منزل ما تشریف بیارن تا بچه ها با هم بازی کنن اگر بچه من خشن بود که اونا با ما رفت و آمد نمی کردن اگر دوست داشتید عکس بچه های امید فردا رو با پسرم براتون بذارم بعد از رفتن ارمیا از مهدکودک شما در منزل ما سارا خانم اینو میدونید که اگر من شکایت کنم شما باید حرفهایی که اینجا زدید رو ثابت کنید لطفا" اول فکر کنید بعد حرف بزنید خانم محترم
مهم اینه که اینجا همه مهد کودک شما رو شناختن حالا شما هم بجای اینکه برید اشکالات رو برطرف کنید هی بیاین اینجا به همه تهمت بزنید و اراجیف بنویسید هر کسی هم که بد میگه بچسبونیدش به من خیلی خوشحالم که اینقدر مادرها وجدان پیدا کردن که علیرغم اینکه بچه هاشون رو از اون مهد بردن اومدن اینجا و نظراتشون رو نوشتن که مادرهای دیگه در حق بچه هاشون ظلمی که ما کردیم رو نکنند اگر همون موقع که ما داشتیم تحقیق میکردیم دیگران هم نظرشون رو نوشته بودن ما این اشتباه رو در حق بچه هامون نمیکردیم
2728
خانم فریبا ما مادرا هیچ وقت بی وجدان نبودیم که الان وجدان پیدا کنیم . شما هم بجای اینقدر دست و پا زدن بیهوده برای بخاطر اخراج پسرتون از مهدکودک و ادعاهایردروغین مربوط به ااینکه از فامیلهای مدیر عامل پارس خودرو هستید . برید ارمیا رو تربیت کنید که خرداد سالردیگه هم اخراج نشه . دست پا نزنید فایده نداره.