2733
2734
عنوان

خوابیدن روی شکم در بارداری!!

| مشاهده متن کامل بحث + 47960 بازدید | 19 پست
زیاد تکون نخور تو خواب اصلا هم رو شکم نخواب - از چند وقت دیگعه خطرناکه ممکنه بند ناف بره دور گردن بچه
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
تا ماه 5 اشکالی نداره بعدش دیگه خودت نمی توووووونی روی شکمت بخوابی ولی به پشت خوابیدن هم تا ماه آخر اشکالی برای جنین نداره مگه اینکه تنفس خودت رو با مشکل روبه رو کنه که معمولا می کنه من چون به پشت خوابیدن برای کمر دردم بهتره و نگران نی نی بودم اینو از هزار تا دکتر ایرانی و خارجی پرسیدم
به لب رسیده جان کجایی ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الانا زیادم عیب نداره دکتر من میگفت محدودیت خوابیدن نداری فقط یه بالشایی هست واسه بارداریه برای من حکم مایع حیات داره مث سوسیس میمونه خخخخ بگیر بهار دارن! من آخرای ٨ ماهم انقده خوبهههههه انقده خواب کیف میدههههههه
یکی از فانتزی هام اینه که اسم کاربریم klhggjlhggdghjkvfg باشه بچه ها میخوان تو تاپیک ها صدام کنن راحت باشن
2731