2737
2739
عنوان

تراشه های الماس

| مشاهده متن کامل بحث + 13744 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با سلام به همه ی مادران گرامی
از تازیخ 23 /آبان /90 به مدت یک هفته در نمایشگاه سرگرمی های آموزشی کودکان در غرفه ی شماره 11در خدمت عزیزان خواهیم بود . این نمایشگاه در سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در بلوار کشاورز خ حجاب برگزار خواهد شد .از شما هم برای بازدید دعوت می کنیم .
در غرفه ی تراشه های الماس به کودکانی که توانایی خواندن فارسی را بدست آورده اند برای تشویق جایزه ی کتاب قصه در نظر گرفته ایم .
خوشحال و مسرور خواهیم شد اگر توانایی های فرزند شما رااز نزدیک مشاهده کنیم .
با سپاس - احمد زمانی
2728
با سلام به شما
پسر من20ماهشه. تقریبا دوماهه که باهاش خودم کار میکنم
یعنی روی کارت تصویر و اسم چیزی رومیکشمو مینویسم و پشت کارت فقط اسمشو
تا الان10کلمه میتونه بخونه.آب بابا مامان عینک ساعتو.... البته دایره لغاتش زیاد گسترده نیست
این کلمات رو هم فقط از روی همون دستخط خودم میتونه بخونه
سوالم اینه :
میشه این طرح رو براش استفاده کنم؟
هزینه ی یک دوره کاملش چقدره؟
دختر من 20 ماهه است

منزلمون هم شرق تهرانه .

چه جوری باید تهیه کنم " تراشه های الماس " رو ؟

البته هفته دیگه حتما به نمایشگاه سر می زنم ... اما آیا زود نیست برای شروع تراشه های الماس سن 20 ماهگی ؟؟
2740
سلام. دوستان عزیزی که با تراشه های الماس کاملا آشنایی دارین لطفا منو راهنمایی کنید. پسر من تازه یک سالش تموم شده و پکیج کوپیک تراشه های الماس رو کادو گرفته 80 فلش کارته و یه سی دی تلفظ. همین... دفترچه 4 مرحله ای هم نداره. سوال من اینه که چجوری باید آموزش رو براش شر.ع کنم. با چه کلمه ای؟روزی چندتا؟ از چند بار در روز شروع بشه و به چند کارت برسه؟ سی دی تلفظ رو چه زمانهایی براش بزارم. خلاصه اصلا نمیدونم چجوری باهاش شروع کنم و ادامه بدم. خ.د پکیج هم توضیح کاملی برای نوع آموزش نداره.البته گفتم که پکیج کوچیک هست. بزرگاش فکر کنم کامل باشه و توضیحاتشم کاملتر باشه. ممنون میشم کسی راهنماییم کنه.
CafeMom Tickers