2737
2739
عنوان

مهد کودک خوب تو پاسداران،نوبنیاد یا اقدسیه

| مشاهده متن کامل بحث + 31524 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دخترم رو 3 سال مهد آفرینش تو نوبنیاد- کوهستان 4 گذاشتم. خدارو شکر راضی بودم و تو این سالها هیچ مشکلی نداشتم. مربی ها برخورد خوبی با بچه ها دارن. خیلی تاکید دارن که به جای پر کردن مغز بچه ها با اطلاعات الکی، روحیه پژوهش و تفکر رو بهشون یاد بدن. حتما اولین گزینه من برای یچه بعدیم همین مهده.

سلام من محدوده قیطریه پاسداران و دولت را کلی جستجو کردم و زمانیکه بچه ها تعطیل می شدند از مامانها در مورد مهد کودک ها پرس و جو می کردم تا اینکه با مهد کودک گل پونه آشنا شدم واقعا از نظر تمیزی درجه یک بود و یک حیاط بزرگ که بچه ها می توانند اونجا بازی کنند و انرژیشونو تخلیه کنند چون بالاخره الان خانه ها آپارتمانیه مربیان صبور و مهربان و مدیری توانا داره و از همه مهمتر بچه های اونجا خیلی شاد هستندشماره تلفنش هم ۲۲۵۴۶۲۲۲هستش .امیدوارم به عزیزانی که در این محدوده می خواستند کوچولوشون را ببرند کمکی کرده باشم

2728
سلام من محدوده قیطریه پاسداران و دولت را کلی جستجو کردم و زمانیکه بچه ها تعطیل می شدند از مامانها در ...

سلام

مرسی از شما

کودک زیر 3سال هم می پذیرند؟

شهرت،قدرت و ثروت همه پوچ است و فانی   تنها محبت است که جاویدانست و باقی 
سلام من محدوده قیطریه پاسداران و دولت را کلی جستجو کردم و زمانیکه بچه ها تعطیل می شدند از مامانها در ...

اگه هنوز در نی نی سایت سر میزنید میشه بگید هم چنان گل پونه هروی بچتون رو میذارید و مشکلی باهاشون ندارید ؟

سلام منهم دخترم را گلپونه میذارم دوماه جابجاشدن ادرسشون میدان هروی جمالی غربی من خیلی راضیم خیلی جذبشون عالیه روش آموزششون هم غیر مستقیم وبازی آموزشی اینکه مادر میتونه تاجذب کامل تو محیط باشه واینکه اصلا tv استفاده نمی کنند ووقت بچه ها بابازی وآموزش پرمیشه برای من خیلی عالیه دخترمن فوق العاده بدغذا بود اینقدر عالی روش کارکردند که تو خونه هم من مشکل باهاش ندارم قبل از این مهد جای دیگه میبردم ولی تموم دوهفته ای که بردم لب به غذا نمی زد ولی گلپونه که گذاشتم از روز دوم غذاخورش کردند.من خیلی راضیم محیط خیلی آرام وشادی داره مدیریت توانمندی داره

2738

من این سوال رو توی تاپیکی توی همین نی نی سایت پرسیدم

ممنون میشم اینجا بهش جواب بدین تا جواب ها قاطی نشه

بهترین مهدکودک در پاسداران کجاست؟

من یه همکار قدیمی دارم که میخواد برای کودکش توی پاسداران مهدکودک پیدا کنه.

از ساعت 7 صبح تا 17:00 براش خیلی خوبه

لیست ش اینجاست

توش مهدکودک رزا، مهدکودک هل اتی، مهدکودک داد آفرین رو پیدا کردم.

ممنون میشم کمک کنین

آدرس لیست بهترین مهدکودک ها که از اینترنت پیدا کردم

من دختر نیلو رو چند وقته میزارم مهد کودکان امروز، توی چند وقته که خیلی از کارشون راضی بودم، مهد شون ...

سلام عزیزم شماره ای از این مهد کودک ندارید غیر از این شماره چون این خطشون اشتباه بود زنگ زدم و اگه آدرس اینستا شون رو هم دارید لطف میکنید ممنونتم گلم