2733
2734
عنوان

شما اسید فولیک چند میخورید ؟؟تا ماه چندم بارداری باید خورد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 81668 بازدید | 25 پست
من دوماه قبل از اقدام اسید فولیک و مولتی ویتامین مصرف کردم
پولدارى؛ منش است و ربطى به میزان دارایى ندارد گدایى؛ صفت است ربطى به بى پولى ندارد دانایى؛ فهم و شعور است و ربطى به مدرک تحصیلى ندارد نادانى؛ یاوه گویى است و ربطى به زیاده گویى ندارد یار؛ همدلى است و ربطى به همراهى و پر کردن کمبود ندارد دشمن؛ نمایشى از کمبودها و ضعف هاى خویش است و ربطى به بدسرشتى و بدخواهى طرف مقابل ندارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمی دونم ربط داره یا نه شاید به خاطر مولتی ویتامین ویار نداشتم یعنی یه کم حالتشو داشتم ولی حالم اصلن بهم نمی خورد
پولدارى؛ منش است و ربطى به میزان دارایى ندارد گدایى؛ صفت است ربطى به بى پولى ندارد دانایى؛ فهم و شعور است و ربطى به مدرک تحصیلى ندارد نادانى؛ یاوه گویى است و ربطى به زیاده گویى ندارد یار؛ همدلى است و ربطى به همراهى و پر کردن کمبود ندارد دشمن؛ نمایشى از کمبودها و ضعف هاى خویش است و ربطى به بدسرشتى و بدخواهى طرف مقابل ندارد
بچه ها من مولتی پریناتال نمیخورم یه شربت میخورم اسمش مولتی سانستوله فکر کنم همونه دیگه مارکاشون فرق داره.فولیک اسیدو اهنم میخورم کافیه روزیم 1 کیسه شیر میخورم کلسیم نمیخورم دیگه
عشقم زندگیم تکیه گاهم=همسرم(خدایا شکرت)
2731
دکتر به من کلسی کر داده ازش پرسیدم یه وقت ضرر نداشته باشه برای نی نی و کلیه خورم گفت نه شما الان بدنت به کلسیم بیشتری نیاز داره و ضرر نداره
2740
من از 3ماه قبل بارداری دارم اسید فولیک 1 میلی گرم میخورم تا الان که هفته 26 بارداریمه.البته از 3ماه ...

منم هفته ۲۷ هستم .فولیک اسید ۱ جدا میخورم آهن هم جدا.

مشکلی نداره؟