2733
2734
کسی نبووود ؟؟
دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 
من تو یه گروه مذهبی بودم همه کله گنده،چندتا اخوند و نماینده مجلس و.....همش هم پیامهای مذهبی و قرآنی میذاشتن یه گروه هم دارم زنونه همه کمر به پایین جک میفرستن. یه بار تقریبا 80 تا پیام کپی کردم خواستم برای دوستم بفرستم. همون موقع از گروه مذهبی پیام اومد. گروهه اومد اول صفحه چشمتون روز بد نبینه همه پیاما رفت قاطی خانم واقاهای جلسه ای داشتم سکته میکردم فقط تونستم لفت بدم. بعد فهمیدم چند تا از خانم ها کلی پیام تو گروه فرستادن. اخرهم گفتن که ربات تو گروه اومده همینطور داره کپی میکنه. باید همه پیامای گروه پاک بشه
زندگی سرشار از زیبایی هاست،متوجهش باشید،باران راببویید،نسیم راحس کنید،به بهترین نحوی که میتونید از زندگی لذت ببرید مثبت اندیش باشد🌸🌸🌸 خدایا شکرت 🙌 🙌 🙌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘