2733
2739
عنوان

به کجا زنگ بزنم برای شکایت از مهد کودک ؟ به کدوم بخش بهزیستی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12685 بازدید | 22 پست
سلام. این متن رو ببینید. شماره تلفن هم داره: http://www.salamatiran.com/pdf/salamat/256_3.pdf
دست همیشه به معنای آغوش نیست! گاهی فقط امنیت است.......... مثل «دست پـــــــــــدر»!!!! هیچ جای دنیا امنیت دستهای پدر و مادر رو نداره ! پدر و مادر تنها کسانی هستن که وقتی دیگه نداریمشون قدرشون رو میدونیم… برای شادی روح تموم پدر و مادرای آسمونی "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"****** اگه تونستین برای پدرم یه فاتحه مرحمت کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.من خانومم تو مهد مربیه مهده.مدیرشون ی زنه خیلی نامردو حق خوره.از روزی ک خانومم رفته مهد داره ازش بیگاری میکشه براحقوق ۳۰۰تومن ماهی ک خیلی کمه.از صبح ساعت ۸ونیم تا ۱۲ونیم تو مهد هستن و کار نظافت هم به عهده خانوممه گاز رو هم خیلی وقتا روشن نمیکنه خانومم یخ میزنه و از وقتی ک میاد خونه تکلیف و کاردستی بچه هارو انجام میده یعنی تکلیف بچه هارو و کاردستی بچه هارو مدیر گفته تو بابد انجام بدی من هیچ جا ندیدم تکلیف بچه ها و کاردستیه بچه هارو مربی بیاد توخونه انجام بده خب پس بچه ها پس برا جی میان مهد اینجوریه .خلاصه بگم خیلی نامرده.و موقعی که میخاد حقوق بده نقدی میده ۳۰۰تومن ب کارتش نمیزنه چون گفته بابیمه ۴۰۰تومنه و هی میگه بیمه رو رد میکنم ولی رد نمیکنه و هرماه ی چیزی میگه و موقعی ک کاغذ میاره حقوقو بده و امصا بگیره مبلغ رو نمینویسه فقط امضا میگیره تابلوعه حق خانومم میخوره و پول هم نقد میده ب کارت نمیزنه ک مدرک نشه. خیلی بیگاری میکشه یعنی هرروز کاردستی و مشق میده و خانومم ساعت ۱ک میرسه ۵یا۶ساعت بازم کار میکنه اگ بکوب کارنکنه تاشب طول میکشع تموم کنه مشق و کاردستیارو یعنی کل روز رو کار میکنه برا روزی  ۱۰تومن این نامردی نیس.بازرس هم نمیاد مهدش نمیدونم باهاشون هم دسته چیه.یهنی برا خانومم ک اینهمه کار انجام میده انصافه روزی ۱۰تومن.افسرده شده طفلی.امروز ۲۱بهمنه بخاطر برف ولی این بیشرف مدیر گفته عکاس میاد عکس بگیره از بچه ها بخاطر این باید بیای مهد.یعنی روز تعطیلم ول کن نیس.نمیدونم بکجا بگم ک درجا بازرس بیاد موقع حقوق دادن ک امضا میگیره از خانومم خفت کنه مدیرو.منم بخاطر مشکل جسمی نمیتونم کارکنم مجبور شد خانومم بره مهد کار کنه ولی از شانس گیر این نامرد افتادمنم باچنین وضعی چیکارکنم از هیچ جا هم درامد ندارم فقط بایارانه میگذرونیم ک خیلی سخته خیلی ی دختر شیرخاره یکونیم ساله داریم مامانش ک مهده تاساعت۱گریع مبکنه بخاطر مامانش منم پای ب پای اون‌گریه میکنم بخاطر این اوضاع بد و شرمنده شدن از بچم و زنم .اینهمه سختی بکشه خانومم از یطرفم اون نامرد اونجوری کنه. اخه فقط هرلحطه بخاطر اون مدیر نامرد ک‌درحق خانومم میکنه عذاب میکشمو میسوزم.توروخدا بگین چجوری درجا کاری کنم ک‌اون مدیر نامرد خفت بشه.شمارمو مینویسم اگ‌اینجا نبودم لطفا ب گوشیم پیام بدین.ممنون از مدیر09380210066

2728

ایتم بگم ک حقوق ثابت خانومم تو مهد ۵۰۰تومنه چندبار لو داده مدیر از دهنش ولی به خانومم گفته ۴۰۰تومن با بیمه ک بیمه رو هم هرماه بهونه میاره ک حل میکنم ولی حل نمیکنه و میدونمم اخرش حل نمیکنه و کلا هرماه از خانومم ۲۰۰تومن میخوره باید حقوق خانومم بااینهمه کار بالای ۸۰۰تومن میشد.جاهای دیگ مربی ها بدون اینکه تکلیفی و کاردستی تو خونه انجام بدن کمتر از ۷۰۰نمیگیرن.ولی خانومم که اینهمه کار انجام میده ۵۰۰ میگیره ک ۲۰۰تومنشو هم میخوره مدیر نامرد.ممنون فقط لطفا زود کمکم کنین بگین چیکار کنم 

اگه کارت راه نیافتاد بگو من خودم برات اقدام کنم من بهزیستی کل استان تهران کار میکردم الان هم مامانم ...

با سلام آیا میتوانید برایزبنده از کارگاه مادر و کودک ایرانی شکایت کنید با اینکه پسرم اصلا نرفته پولم رو پس نمیدهند!!!

2738