2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فوق لیسانس دارم کارمندم قیافم هم خوبه اما مجرد خواهر کوچیکم هم ازدواج کرده باورتون نمیشه زندگیم تعطی ...

یاسمن جان انقدر نگران و ناامید نباش. مطمئن باش خدا قسمتت رو سر راهت قرار میده. از خودش بخواه و به خودش بسپار. این که نجیب و پاکی خیییلی خوبه. همینجور پاک بمون تا انشاالله خدا هم بهترین رو بهت بده. انشاالله خیلی زود ازدواج خوبی داشته باشی و خوشبخت بشی عزیزم. 

سختنگیر پیش مییاد دیدم 

فقط همه چیز زندگی هول هولکی میشه بچه خونه ماشین و....عقد عروسی 

جسارت خدمت شما دوست عزیز نباشه من که از ریز زندگی شما نمیدونم 

اتفاقا من الان تو یه تاپیک بودم بنده خدا ۱۸ سالش بود خاستگار داشت گفتم پیشنهاد من بیست تا بیست و پنجه ولی اگه ادم خوبیه همینجوری ردش نکن معلوم نیست کیس خوب باز بیاد یا نه واقعا خانما باید مراقب سنشون باشن دختر سی و به بالا کیساش کم میشه ولی معمولا طرف به ثبات رسیده ولی خیلی سخت میشه انتخاب دوستم الان همین مشکل رو داره

2731
آخه شما فرمودین حتما یه مشکلی دارن اکثرشون خواستم بگم اینطور نیست ازدواج قسمته تا خدا نخواد پیش نمیا ...

عدم مسولیت پذیری ترس ترس از شکست نداشتن اعتماد بنفس و..... حتما نباید معتاد باشه تا بگن عیب