2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مشاوره در زمینه های بارداری،واکسیناسون،تعیین جنسیت،ناباروری،شیر دهی،بهداشت و عملکرد جنسی،بلوغ، مراقب ...

Slm من ی سوال دارم اگه اطلاعاتی دارین بهم بگین 

من الان 1 هفتس ک در روز تخمگذاریم اقدام ب بارداری کردم و دیروز 3 تا از دندونامو ترمیم کردم 1 ماهه دیگه باید پرشون کنم بازم دندون ترمیمی دارم ولی خب فعلا سراغ اونا نرفتم 2 هم دندون دارم ک باید عصب کشی کنم از فک و دندونامم عکس رادیولوژی گرفتن و هم اینکه موقع ترمیم بی حسی زدم.. الان چی میشه؟ نمیدونم چیکار کنم 16 همین ماه باید ازمایش بدم ک ببینم باردارم یا ن و 16 هم نوبت عصب کشی دارم و همین روزا هم درگیر ترمیم و پرکردنم و بی حسی اینا 

چیکار کنم؟؟؟..

میگن بی حسی و عکس و ترمیم و پرکردن برا ماه اول بارداری  ضرر داره اگه باردار باشم چی؟ 😔

Slm من ی سوال دارم اگه اطلاعاتی دارین بهم بگین  من  الان 1 هفتس ک در روز تخمگذاریم اقدام ...

شما از سایت هایی که مشاوره تلفنی میدن هم میتونید استفاده کنید مثل پذیرش 24 و دکترساینا و دکتریاب

https://doctor-yab.ir/Moshavereh/t-27/مشاوره-تلفنی-مامای�%8