2733
2739
عنوان

×××خانوم هایی واسه جنس دختر اقدام کردید بیاید از تجربیاتتون بگید×××

| مشاهده متن کامل بحث + 44729 بازدید | 295 پست
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=22186&ChatDate=5-6-1392&PageNumber=13
خانومایی که میخوان با روش آی یو آی تعیین جنسیت بکنن .بیایید با هم مشورت کنیم
دومین نی نی مامان بیصبرانه منتظرتم .الهی به امید تو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم دختر میخوام
از آخرای آبان رژیم غذایی رو شدید رعایت میکنم
کلسیم زیاد مصرف میکنم و پتاسیم و سدیم خیلی خیلی کم

موقع اقدام هم میخوام از سرکه استقاده کنم
ایشالا خدا بهم دختر بده هم به من هم به همه کسایی که دختر دوست دارن
اِلـــهـی و ربّـی مـَـن لـی غیــرُک ( جوجه مامان 6اردیبهشت94 اومد بغلم[smiley]s/sm_57.gif[/smiley] .خدایا شکرت. برا سلامتی همه نینی ها صلوات ***اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ***)
سلام دوستان منم دختر میخوام یه پسر 3. 3 ماه دارم . 28 ﺳﺎﻟﻤﻪ. انشاالله خدا به هممون یه دختر سالم و صالح بده
زندگی زیباست ؛تماشاییست.. چرا زیبا نمیبینیم؟ چرا گاهی به پای این همه خوبی نمیشینیم ؟ چرا با هم نمیخندیم؟ مگر دنیا چه کم دارد؟ ببین آسمان آبی ست.. ببین دنیا آکنده از پاکی ست.. و خوبی تا ابد پاینده میماند.. تو باور کن!!! همین کافیست!
2740
1.برای جذب اسپرماتوزوئید جنس دختر به وسیله تخمک باید میزان کلسیم و منیزیوم خون بالا باشه موادی که ا ...

اخه من بعضی جاها میخونم قبل از تخمک گزاری دختر میشه بعضی جاها هم نوشته بعد تخمک گزاری دختر میشه حالا گیج شدم که بعد تخمک اقدام کنم یا بعدش؟؟؟