2737
2734
عنوان

با عصبانیت وپرخاشگری دختر 10ساله ام چه برخوردی داشته باشم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11237 بازدید | 25 پست
بجه ها منم از دست دختر ده ساله ام ذله شده ام صداش میکنم چند بار با احترام، با جان و ... اصلا انگار هیچ اهمیتی به م نمیه سرش هم بالا نمیکنه و جواب هم نمیده تا اخر که داد بزنم سرش انگار دلش میخاد کار رو همه ش به دعوا بکشونه من هی سعی میکنم خودم رو کنترل کنم ولی اونم از اون ور اونقدر لفت میده تا از کوره در برم نمی دونم چرا؟انگار بی احترامی میخاد!!!!!!!!!!!! بعدش هم خودم عذاب وجدان میگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خانوما پسر من ک توو 11سالگی بلوغ نداره بیحد عصبی و پرخاشگره و گریه میکنه داغونم بخدا انقدر ب شوهرم گلایشو میکنم خسته شده بندهء خدا
ماییم و نوای بی نوایی...
بسم له اگر حریف مایی.......
حراج تابلوهای مدرن و برجسته ( مفت مفت ) http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1111739&PageNumber=1
خداوند به موسی فرمود : با زبانی دعا کن که گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!! موسی عرض کرد چگونه ؟؟؟ خداوند فرمود : به دیگران بگو برایت دعا کنن ! چون با زبان آنها گناه نکرده ایی .... برای هم دعا کنیم قطعا زودتر مستجابه . واسم دعا کنین و یک صلوات بفرستین واسم . ممنون .
2740
سلام من با یه سایت آشنا شدم که پر از مقالات آموزشی، در ضمن می تونی سوال بپرسین روانشناس جواب می ده. مثلا در مورد خشم کودکان این مطلب گذاشتن http://www.parentyar.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%AA%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D8%AA%DB%8C/%DA%A9%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%84-%D8%AE%D8%B4%D9%85-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%86
تازه بی نظمیش از یه طرف دیگه بدرفتاریهاش با خواهر کوچکش از ی طرف دیگه کار هم به ش میگی بکن، یعنی وسا ...

عزیزم شما الان دخترتون رفتارش چطوره ؟ آرومتر شده ؟ رفتارش با خواهر کوچیکترش چطوره ؟ من دخترم ده سالشه ، با خواهر سه ساله اش اصلا رفتار خوبی نداره ،همش پرخاش دعوا فحش ،خیلی ناراحتم ،البته با ما هم اونطوره و بهمون بی احترامی میکنه