2733
2739
عنوان

باورم نمیشه جنسیت نی نی م رو، آیا سونو احتمال خطا داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 29204 بازدید | 101 پست
منم هر کی می بینه می گه نینیم پسره . هیچیم به نی نی دختر داشتن شبیه نیست . ولی خب سه بار سونو کردم دخمله . توی خیابون و مهمونی و هر جا میرم همه می گن پسره نینیت منم خسته شدم از پس توضیح دادم که نه دختره . چند روز پیش یکی از همکارام توی سر کار گفت : حالا هر چی هم مخفی کنی که نینیت پسره ، بالاخره که دنیا میاد همه میفهمن !!! منم با چشمای گرد شده فقط نگاش می کردم .
دخمل ناز من 9 تیر 93 به دنیا اومد .خدا جونم خودت همیشه مواظب روشا جونی من باش .
دوست جونا اصلاً به حالتها و ویار و بتا و ... توجه نکنین . بار آخری که سونو کردم خودم هم شک داشتم دو دفعه قبلی درست بوده یا نه . ولی خب درست بودن دیگه . نی نی ناز من دخمل طلاست .
دخمل ناز من 9 تیر 93 به دنیا اومد .خدا جونم خودت همیشه مواظب روشا جونی من باش .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همگی،من یه دختر دارم الان دومی توراهه!دارم دیوونه میشم هنوز جنسیتش معلوم نیست،هفته هفدهم هستم،بیشتر واسه سیسمونی و لباس واسمش،برام سلامتیش مهمه،همه میگن پسره ،خودم و مامان شوشو خواب دیدیم،البته من به خوابای خودم زیاد اعتقادندارم ولی یه نشونی هایی داشت که به شکم میندازه،خوابای مادرشوشو معمولا درسته،مادربزرگ شوشوهم نمک ریخته بوداونم پسردراومد،دوستم زنجیرگرفت اونم دومی پسردراومد،دیگه دارم دیونه میشم
دخترم ناخواسته بود،داشتم درس میخوندم تا لحظه اخرواسش اسم انتخاب نکردم،نمیخوام دومی هم اینجوری بشه،تازه واسه دخترم دوسونو رفتم دفعه دوم توی ماه پنج بودم گفت دخمله ،همونم شد،بعدم اونو سیسمونیشو مامانم اینا خریدن دردسرنداشتم
2728
دیگه ناباوری نداره .. بچه یا دختره یا پسر... غیر از این که نمیشه دیگه.. منم خودم فک میکردم دختر باشه ولی پسر بود. آدم باید خودشو برای هر دو حالت آماده کنه..
Without my children, my house would be clean, my wallet would be full, but my heart would be empty
وااااااااا چرا باورت نمیشه؟ یعنی حرف خاله خان باجیا رو یشتر از حرف دکتر سونوگرافی قبول داری .........
درآغوشم بگیر و نجاتم بده، قاتلی به دنبال من است گاه ب گاه در آینه می بینمش 
2738
واقعا متاسفم برای خانم هایی که این قدر خودشون رو کوچیک می دونند که پسر رو به دختر ترجیح می دن. بعد انتظار داریم جامعه و خانواده شوهر و شوهر و ... برامون ارزش قائل باشن!! عزیزم برای سیسمونی لازم نیست شما تا 14 سالگیش لباس بخری از نظر رنگ هم که همه رنگ های روشن و قشنگ برای بچه مناسبند. ما الکی صورتی رو به دختر می چسبونیم و آبی رو به پسر مدلش هم که تا یکی دو سالگی واقعا مهم نیست. فوقش وقتی دنیا اومد یا سری بعد که سونو رفتی یکی دو دست خاص پسر یا دختر که مشخص شد می خرید. دیگه لباس راحتی و تو خونه اش که فرقی نداره به خدا اگه بتونه کسی یه مو از بچه رو درست کنه... اینا ناشکریه
از کنایه ها نرنج! این مردم، کارشان کنایه زدن است عمریست به هوای بارانی می گویند: خراب!