2737
2739
عنوان

کسایی که به اینستا واردن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 145 بازدید | 26 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه داشتم با کسی بحث میکردم بعد ک دوباره وارد شدم تمام اون کامنت های قبلی ک واسه همون آدم و همون پست ...

دو حالت داره ..یا نتت ضعیفه یا خود نرم افزاره ...اغلب اینجوری میشه اینستا ‌.برا خودمم پیش میاد ..ی بار نتتو خاموش روشن کن دوباره وارد شو 

درد ها دادی و درمانی هنور 📚
2731
آخه داشتم با کسی بحث میکردم بعد ک دوباره وارد شدم تمام اون کامنت های قبلی ک واسه همون آدم و همون پست ...

ی حالتم هست ...اگر بحث بوده ممکنه بلاک یا ریپورتت کرده باشه

دو حالت داره ..یا نتت ضعیفه یا خود نرم افزاره ...اغلب اینجوری میشه اینستا ‌.برا خودمم پیش میاد ..ی ب ...

برای شماهم بعد لاگ اوت شدن درخواست تغییر رمز اومد ب ایمیلتون من مجبور شدم رمزو تغییر بدم و اینکه کامنتای بخث قبلی پاک شده بود راستش یکم ترسیدم

ی حالتم هست ...اگر بحث بوده ممکنه بلاک یا ریپورتت کرده باشه

آره خودمم فکرم رفت پیش ریپورت بلاک نه دوست نیستیم ببخشید من زیاد سوال میپرسم ریپورت کردن اگه پیج پرایوت هم باشه میشه ریپورت کرد؟؟ بعد اینکه اگه یه نفر ریپورت کنه باز اینستا کاری میکنه یا باید چند نفر ریپورت کنن؟ 

برای شماهم بعد لاگ اوت شدن درخواست تغییر رمز اومد ب ایمیلتون من مجبور شدم رمزو تغییر بدم و اینکه کام ...

ن ترس نداره ... این چیزا زیاد پیش میاد ... درخواست تغییر رمز بخاطر اینه ک باید ایمیلتون یا شماره تلفنتونو ب روز رسانی کنید ..‌یعنی باید ب خطتتون ی پیام بیاد تا کانفرم بشه ... اما در کل هر نرم افزاری شش ماه ی بار تغییر رمزو میخواو

2740
آره خودمم فکرم رفت پیش ریپورت بلاک نه دوست نیستیم ببخشید من زیاد سوال میپرسم ریپورت کردن اگه پیج پرا ...

بله پیج پرایویتم میشه ریپورت کرد ... ن اینستا نهایتا ی نفرو کامنتاشو ۲۴ ساعت بلاک میکنه ...دوباره درست میشه 

آره خودمم فکرم رفت پیش ریپورت بلاک نه دوست نیستیم ببخشید من زیاد سوال میپرسم ریپورت کردن اگه پیج پرا ...

خواهش میکنم گلم ...خوشحال میشم بتونم کمک کنم

بله پیج پرایویتم میشه ریپورت کرد ... ن اینستا نهایتا ی نفرو کامنتاشو ۲۴ ساعت بلاک میکنه ...دوباره در ...

ممنون عزیزم ببخشید وقتتو گرفتم 🌷🌷نه کامنتام بلاک نشده فقط یه کامنتای خاص توی هیستوریم یا همون اعلانات پاک شده اونم احتمال میدم شاید خود ادمین پاک کرده

ممنون عزیزم ببخشید وقتتو گرفتم 🌷🌷نه کامنتام بلاک نشده فقط یه کامنتای خاص توی هیستوریم یا همون اعلا ...

خواهش میکتم عزیزم ... بله درسته ممکنه ادمین پاک کرده یا طرف مقابل ک بلاک کرده کامنتاشم حذف شده