2737
2734
عنوان

بهترین مارک کرم پودر با کاور عالی‌?!

| مشاهده متن کامل بحث + 153772 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

❧❧❥ ava✦❦❦:

❧❧❥ ava✦❦❦:

❧❥ ava✦❦❦:

سلام دوستان عزیز

اپلیکیشن7030رو دانلود کنید و بسته اینترنت و حتی پرداخت قبوض رو با اطمینان کامل پرداخت کنید😍

و حتی کسب درامد کنید!!!! با زیر مجوعه هات پول جمع کن هر چی زیر مجموعه هات بسته اینترنت یا قبض بخرن و غیره.... ب تو پورسانت تعلق میگیره.هم کارای روزمرتو راحت انحام بده  هم ی پولی دربیار ضرر نمیکنی

برای ثبت نام و …..

1. اپلیکیشن رو دانلود و روی سیستم خود نصب کنید

2. بعد دریافت اپیکیشن به قسمت ثبت نام رفته و شماره موبایل خود در کادر اول رمز شخصی خود را در کادر سوم

( و در کادر سوم معرف خود ک مفتخرم شمارو ب این اپلیکیشن دعوت کنم

شماره ی رو وارد کرده و ثبت نام رو کامل کنید

نکته مهم ( شماره یا کدمعرف za7030)هست😍 کد معرف حتما بزنید چون نمیتونید وارد  بشید

فقط روزی صد ثانیه وقت بزاریدب درامد برسید..... 30 درصد هر خریداتون ب خودتون تعلق میگیره

درست اولش ناچیزه اما با مجموعه گیریتون درامد خوبی کسب میکنید اگه میتونید نصب کنید یا یکم تحقیق کنید در موردش.......تشکرمندم فقط یادتون نره کد معرف بزنید (😚😚)(za7030)    ........امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم

2728
2740
در ادامه بخوانید :2

عزیزم من از مشاوره این سایت استفاده کردم https://top10review.ir/top-10-foundation-cream/   خیلی عالی بود 

برای هرپوستی و هر رنج قیمتی که بخوای واست پیشنهاد داره ، بهترینارو معرفی کرده 

من خودم پوست خشکی دارم و از کرم پودر بورژوا سری Healthy Mix خریداری کردم ، خیلی خوووب بود 

برای انتخاب کرم پودر صورت خیلی چیزها رو باید ملاک قرار داد . حتی شغل و میزان آفتابی که به پوست میخوره در انتخاب کرم پودر نقش داره . 

چندین مدل کرم پودر در بازار ایران هست که هیچ کس تفاوتشونو نمیدونه به نظرم اول بهتره با انواع کرم پودر و تفاوتشان آشنا بشیم و بعد انتخاب کنیم .
لینک زیر میتونه بهتون کمک کنه همچنین بهترین مارکهای کرم پودر در بازار ایران رو هم معرفی کرده . 

https://zibashavim.ir/تفاوت-پودرهای-ارایشی/