2733
2734
پس نرم پیشش چون نزدیک خونمونه گفتم برم پیشش زایمانمم اون انجام بده

دکتر صدیقه موذن رو بهتون توصیه میکنم. اگر دکتر پزشکی به شما نزدیک هستن، مطب دکتر موذن هم تقریبا همونجاهاست. ایشون فوق العاده دکتر مهربون و متعهدی هستن و خیلی هوای منو توی اتاق عمل داشتن و کلی قوت قلب بهم دادن. بسیار خاطره ی خوبی رو از زایمانم برام فراهم کردن. اهل دستمزد جداگانه هم نیستن اما ویزیتشون ۵۰ تومنه. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر کاترین انگار با دکترای دیگه مسابقه گذاشته سر گرفتن مریض روزی سی چهل تا مریض رو در عرض سه ساعت ویزیت میکنه من سه بار رفتم پیشش خدا شاهده این سه بار سرجمع یک دقیقه طول نکشیده فقط یه سوال میپرسه و شروع میکنه به نوشتن و یه کاغذ میده دستت وسلام 

شاخه شاخه رشد کن و سایه سار خودت باش!
خواهرش دکتر منه.شیرین پزشکی.من ازش راضی هستم خیلی جدیه. کاترین هم موقعی که زایمان کردم فردای زایمان ...

دکتر شیرین پزشکی مریضاشو مثه کارت بانکی میبینه و به بهانه های مختلف ازشون پول میگیره انقدم بداخلاقه اگه ازش یه سوال کنید جوری رفتار میکنه که از سوالتون پشیمون میشید ، مطبشم بی نهایت کثیفه

حیف پول و وقتی که هدر دادمو پیش همچین دکتری رفتم نتیجه ام نداشت 😟😟😭

2731
دکتر کاترین انگار با دکترای دیگه مسابقه گذاشته سر گرفتن مریض روزی سی چهل تا مریض رو در عرض سه ساعت و ...

پیرو نظر قبلیم برای اینکه مدیون نشم اضافه کنم درسته وقت نمیزاره اصلااااا ولی خب دکتر خوبیه سریع تشخیص میده و دارو مینویسه چی بگم والا هر دکتری میریم ی ایراد داره 

شاخه شاخه رشد کن و سایه سار خودت باش!

تشخيص دكتر كاترين پزشكي و رفتارشون با بيمار فوق العادست ،من ٧ سال پيش دكتر ديگه اي براي چكاپ مي رفتم و اصلا متوجه آندومتريوز نشده بودن!!!!

دكتر كاترين با يك ويزيت تشخيص دادن ،بسيار حرفه اي و دلسوز  مريضاشون هستند ،با تمام وجودم ازشون ممنون و متشكرم

دکتر شیرین پزشکی بدترین پزشکیه که تو عمرم دیدم ایشون به درستی تشخیص نمیده مریض چشه فقط پول مهمه براش تا الانم  رفتم پیشش گوه خوردم منcin1دارم ایشون بدون اینکه منو به دکتر انکولوژی معرفی کنن گفتن باید فریز بشی اگر من پیشه دکتر خودم نمیرفتم الان کلی ضربه بهم میخورد واقعا نمیفهمم چجوری این پولارو میخورن