2737
2734
عنوان

دکلره کنم یا صافی ژاپنی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5867 بازدید | 38 پست
ُسلام،خوب هستین؟!ملیکا جون،شما رفتی پیش نجمه جون چرا راضی نیستی من که خیلی راضیم از سشوار راحت شدم،موهام لخت و نرم شده،اصلا باورم نمیشه،میشه بگی شما چرا راضی نیستی عزیزم؟!از همون بار اول که رفتی حموم راضی نبودی یا بعد از چند ماه؟!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

سلام خانما ، من میخوام موهامو صاف کنم

اما فهمیدم صافی ژاپنی مارکای مختلفی داره که برند اصلیش YUKO هست وبقیه فقط اسم ژاپن دنبالشونه

شما خاطرتون هست این خانم آرایشگری که ازش میگید از کدوم برند ژاپنی استفاده کرد؟

یوکویا چیز دیگه ای؟

دوستان عزیز اگه شما هم مثل من از موهای وز و فر و حالت دارتون خسته شدید حتما موهاتون رو صافی ژاپنی کنید من این چند وقته خیلی تحقیق کردم تهران قیمت خیلی بالاست مثلا نجمه که توی سایت معرفی شده به من 1500 گفت که برای من خیلی بالا بود یا آرمیتا 1200 گفت یه جای دیگه که 1900 گفت 

یه آرایشگری پیدا کردم  توی گلشهر کرج مو هام رو صاف کردم مثل دم اسب لخت شده 

خواستین عکس موهام و نمونه کارش رو می فرستم براتون

در ضمن روی موهای دکلره جواب نمیده اما موهای رنگ شده مشکلی نداره

و 550 برام هزینه برداشت اگه 2 نفر باشید آرایشگر تهران هم میاد 

اگه خواستین به این شماره پیام بدین تا معرفیتون کنم

09123434557

2740

سلام خانومی . من یه ماه پیش موهامو المنت کردم .از کراتین و ریباندینگ خیلی بهتره. المنت عالیییه . هم احیاسازی میکنه و هم صافی دایم داره . واقعا دایم هستش صافیش . من موهام دکلره شده و اسیب دیده بود و خیلی هم فر  .کلی تحقیق کردم . جایی که رفتم فوق العاده هستش .ه . هم موادشون و هم کیفیت خدماتشون  و هم رفتارشون  عااییییییی . باطراوت شده موهام و هم خیلی صاف شده . اگه میخوای موهاتون هم سالم بمونه و هم خوشگل و صاف حتما اینجا برید 

خداییش کارشون خوبه . ممنونم ازشون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲      ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹