2733
2739
عنوان

تغییر در نمایش نسخه موبایل

| مشاهده متن کامل بحث + 26 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فریاد عزیز نه نیست. الان نسخه موبایل روی نسخه قدیمی سایت باز میشه به خاطر این موضاعت زیر صفحه نمیان. موقتیه درست میشه به زودی و برمیگرده به حالت قبل
برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2728
وایییییییییی توروخدا اینجوری خیلیییییییی بد شده همه صفحه تبلیغ تبلیغ ایرانسل هم که وسط صفحه نمیذاره چیزی ببینیم همش باید برای نظر وارد شیم رمز وکد بزنیم صفحه ها بد شده اصلا چجوری باید تاپیک درست کنیم زودتر درستش کنید بدبد
2740
اصلا این نسخه خوب نی افتضاح نمیبینم چی مینویسم
از دی که گذشت هیچ از و یاد مکن⚘ فردا که نیامده ست فریاد مکن⚘ برنامده و گذشته بنیاد مکن⚘ حالی ,خوش باش ,عمر بر باد مکن⚘
سلام پس کی این سایت درست میشه خسته شدم فک کردم امروز درست شده؟ ؟؟؟؟
از دی که گذشت هیچ از و یاد مکن⚘ فردا که نیامده ست فریاد مکن⚘ برنامده و گذشته بنیاد مکن⚘ حالی ,خوش باش ,عمر بر باد مکن⚘
نی نی یار اکه میشه زودتر درست کنید این جوری من اصلا نمی تونم نظر بذارم خیلی طول میکشه یه نطر بذارم تابیک های تازه زده شده رو هم نمی دونم کدومان
به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.
سایت روی موبایل من خیلی کند بالا میاد نمیشه کلیک کرد البته موبایلم قدیمی هست

وب سایت همسرم سپتیک تانک پلی اتیلن و سایت سپتیک تانک هست . خیلی به کارش امیدوار هست ولی فعلا که من چیزی ندیدم :) چربی گیر