2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

بابای منم بعد عمل پروستاتش دچار بی اختیاری ادرار شده بود که با معرفی یکی از اشناهامون که همین مشکل رو داشت، پیش دکتر حق شناس بردیم که با انجام یه سری حرکتای ورزشی که دکتر گفتن و مصرف دارو برطرف شد خدارو شکر

من شوهرم مشکل بی اختیاری ادرار پیدا کرده بود بعد عمل پروستاتش، یه چند مدت دارو هم مصرف کرده بود ولی فایده ای نداش، با معرفی یکی از آشناهامون پیش دکتر علی صمیمی رفتیم و ایشون با یک سری ورزش ها و داروها که تجویز کردن، الان رو به بهبودی هستن همسرم

پدر بزرگ من بعد از عمل پروستات دچار بی اختیاری ادرار شده بود که حتی بعدش چند تا دکتر رفت و نتیجه ای نداشت، با معرفی یکی از آشناهامون بردیمش پیش دکتر خسرو حق شناس و ایشون با یه جراحی ساده این مشکل رو برطرف کردن

بهترین متخصص اورولوژی که می تونه بی اختیاری ادرار رو درمان کنه دکتر علی صمیمی هست. هم پدر خودم و هم دوست پدرم که بعد عمل پروستات به بی اختیاری ادرار دچار شده بودن با روش درمانی ایشون الان بهبود پیدا کردن