2737
2739
عنوان

مامانایی که بچه هاشون سابقه تشنج دارن بیاین تو

| مشاهده متن کامل بحث + 686632 بازدید | 6234 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه نظراتون درمورد روغن cbd ک دکتر برا تشنج دخترم نوشته چیه؟.. کسی استفاده کرده؟ رو تکامل هم تا ...

سلام خوبین شما از CBDاستفاده کردین؟اثر داشت ؟از کجا تهیه کردین؟

به ما کفتن باید از ایتالیا یا آلمان بگیرین هزینش هم ماهی ۱۲۰۰دلار هست

مال شما هم همین قدر گرون بود؟

خانما من شهرستان هستم چطوری میتونم از دکتر اشرفی برا دخترم وقت بگیرم اگه اطلاعی دارین  یا شمار ...

دکتر محمودرضا اشرفی
انتهای بلوار کشاورز خ دکتر محمد قریب نبش شباهنگ پلاک ۳۶
02166913031

2728

سلام خانما آیا گروهی چیزی هس که من سوال بپرسم از مامانا

ببینم کسی بچه ش مثل دوقلوهای من هست یا نه؟

ما شهرستان هستیم و اینجا فقط یک فوق تخصص مغز اطفال هست و تشخیص تشنج داده اما به تشخیصش اعتماد ندارم چون قاطعانه نیست حرف زدنش

حالا میخوام ببرمشون تهران 

هرچی تحقیق میکنم بین ۷-۸ تا دکتر معروف تهران، یه تعدادی رضایت هست یه تعدادی هم بشدت کوبیدن

برای بچه های من تشخیص خیلی مهمه آخه ...

سلام خانما آیا گروهی چیزی هس که من سوال بپرسم از مامانا ببینم کسی بچه ش مثل دوقلوهای من هست یا نه؟ ...

سلام عزیزم  قطعا هست گروه های مختلف ولی من عضو نیستم که شما رو اد کنم.اما نکته ای که فرمودین رو باید دکتر تشخیص بده و کاملا درک می کنم که انتخاب پزشک خیلی گیج کننده هست ولی بالاخره  باید از حس ششم خودتون استفاده کنید و یکی رو انتخاب کنید  به نظر من تهران کم دکتر خوب نداره و خیلی از دکتر ها با اینکه خیلی معروف نیستن ولی بسیار حاذق و مجرب هستند شما  حتی می توانید به دو یا سه تا دکتر مراجعه کنید و در نهایت یکی رو مبنای درمان و تشخیص برای فرزندتون انتخاب کنید.بجه ها خیلی با هم متفاوت هستند نمیشه مقایسه کرد و مراجعه به پزشک و اعتماد به پزشک خیلی مهمه و تاثیر گذار در درمان است.

پسر من۵ماهشه تازه فهمیدم اسپاسم شیرخوارگی داره

دنیا داره رو سرم خراب میشه😭😭😭😭😭

باید امپول بزنیم براش قرص بخوره

تاریخ۱۴۰۲/۲/۳بیبی چکم مثبت شد😍خدایا شکرت میکنم،فندق جانم بسلامت بیا بقل منو بابایی ما منتظرتیم عشق مادر😇😘😘۱۴۰۲/۲/۲۱ساعت۱۷:۳۰دکتر سونو گفت قلب کوچولوت تشکیل شده😍❤️آخ که بگردم دورت مادرجانم،خیلی استرس کشیدم..لطفا قوی بمون و۷ماه دیگه بسلامت بیا بقل مامانی💋🤲عشق مامان تو خیلی قوی هستی بخاطر خطای پزشکا و دادن قرص آسپرین خونریزی کردم اما تو سالم موندی تو اون هیاهوها🤩تو قهرمانی برای من،پس همینجوری سالم بمون و بیا و مارو خوشحال کن❤️مامان خیلی داره سختی میکشه ها.....قلب مامان سونو و ازمایش انتی هم همه چیش اوکی بود خداروشکر ❤️چرا بار اول تنبلی کردی تکون نمی‌خوردی اخه🫠🤣قربونت برم پسر نازم بی صبرانه منتظرم بیای بغلم و اون دستای کوچولوتو بگیرم و دنیا رو به پات بریزم نور زندگی من🧿🫀💋تاریخ۱۴۰۲/۵/۱۵سونو انومالی هم همه چیزت خوب بود قلب مادر،از خدا ممنونم که مراقبمونه پسرم تو قهرمان منی💙🧿🫂علیسان قشنگم ساعت ۲۱:۳۰روز ۷ آذر ۱۴۰۲به دنیا اومد👩‍👦🧸🧿
2738

خانماپسر من ۱۴روزشه دو روز پیش برای اولین بار بهش شیر خشک دادیم زیاد دادیم استفراغ کرد بعد خوابید دوباره شیر خودمو خورد خوابید یهو تو خواب به مدت ۵ثانیه بدنش لرزید و سیاهی چشاش بالا رفت بردیمش

بیمارستان بستریش کردن میگن ما دوروزه هیچ علایمی ندیدیم از کمرش نمونه گرفتن سالمه آزمایشات و سی تی اسکن هم سالمه فقط مونده جواب نوار مغزی که هنوز ندادن اینم بگم خودم قرص ضد افسردگی مصرف میکنم که روانپزشک گفت تو شیردهی میتونی مصرف کنی ولی الان پزشک کودکان میگه نباید مصرف میکردی تو شیردهی میگم مانایی که تجربشو داشتن توروخدا نظرتون بگید این علایمی که پسرم داره ممکنه علایم تشنج باشه ؟