2737
2734
عنوان

چه کارایی باعث میشه "" تو هفته 40 سر بچه بیاد تو لگن""...........

| مشاهده متن کامل بحث + 69607 بازدید | 26 پست
رویاجون اینارو یه دکتر طب سنتی بهم گفت که تو روزای آخر انجام بدم واسه نرم شدن دهانه رحم:

1. دو قاشق غذاخوری روغن بادام شیرین خوراکی در یک فنجان آبجوش به علاوه یک قاشق مرباخوری خاکشیر و کمی شکر مخلوط کنی و هر روز ناشتا بخوری

2. هر روز شکم و باسن و کمر و کشاله ران و ناحیه تناسلی رو با روغن کنجد ماساژ بدی

3. یه قاشق مرباخوری تخم شنبلیله در یک فنجان آب دم میکنی و با کمی زعفران و شکر میل میکنی

این سه تا کارو من ندیده بودم بهت گفته باشند واسه همین واست نوشتم که انشاالله انجام بدی و نتیجه بگیری، میبینی که خیلی هم کارای سختی نیستند

البته یه سری ورزش و اینا هم بود که دوستان همه رو بهت گفته بودن مثل همین پیاده روی و دوش گرفتن و حرکات گربه و غیره
مطمئن باش که اگر انجامشون بدی حتما حتما اثرش رو میبینی

انشاالله که تو همین چند روزه بیای و خبر زایمان طبیعیت رو بهمون بدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام رویا جون توصیه های تمام بچه ها خوب هستن. دوش آب گرم خیلیییییییی مفیده.من خودمم 9 دآبان طبیعی زایمان کردم. پله هم خیلی خوبه. من خودم وقتی دردم میگرفت دوش آب گرم میگرفتم.کمرتو با آب گرم ماساژ بده
منم مثل تو دلهره داشتم که نتونم طبیعی زایمان کنم.اما خدا رو شکر قسمت شد.توکلت به خدا باشه.
من تخم بارهنگ هم میخوردم یه حالت لیزی داره.من هفته ی 40 زایمان کردم توکل به خدا صبر کن
2738
تو رو خدا دعا کنین سرش بیاد تو لگن ودرد طبیعی بگیره من تحمل امپول فشار ندارم اخه سر دخترم خیلی اذی ...

سلام عزیزم

شما اون موقع به سلامتی طبیعی زایمان کردی یا سزارین؟

بچه اومده بود تو لگنت؟

من الان ۳۸ هفته ام بچه تو لگنم نیست.

یعنی ممکنه بعدش بیاد؟

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله