2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﯾﺸﺐ ﯾﮏ ﺩﻓﻌﻪ ﺷﯿﺮ ﭘﺴﺮﻣﻮ ﻗﻄﻊ ﮐﺮﺩﻡ ﭼﺴﺐ ﺑﺮﻕ ﺿﺮﺑﺪﺭﯼ ﺯﺩﻡ ﺭﻭﺵ ﮔﻔﺘﻢ ﺟﯿﺰ ﺷﺪﻩ ﭘﺴﺮﻡ ﺧﯿﯿﯿﯿﯿﯿﯿﻠﯽ ﻭﺍﺑﺴﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﻓﻘﻂ ﺑﺎ ﻣﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﯿﺪ ﻭﻟﯽ ﺩﯾﺸﺐ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺷﺒﯽ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻢ ﺧﻮﺍﺑﯿﺪ ﻭﻟﯽ ﻣﺎﯾﻌﺎﺕ ﻭﺧﻮﺭﺍﮐﯽ ﺯﯾﺎﺩ ﺑﻬﺶ ﺩﺍﺩﻡ ﮐﻪ ﯾﺎﺩﺵ ﻧﯿﺎﺩ
یه ضرب المثل قدیمی چینی هست که خیلی قدیمیه ،کسی به اون صورت یادش نیست، حتی خود چینی هام فراموشش کردن چه برسه به من که واستون بگم 
اما خیلی اموزنده بوده ! 
ﻃﻔﻠﮑﯽ ﻫﯽ ﻣﯿﺎﺩ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻭ ﻣﯿﺮﻩ
یه ضرب المثل قدیمی چینی هست که خیلی قدیمیه ،کسی به اون صورت یادش نیست، حتی خود چینی هام فراموشش کردن چه برسه به من که واستون بگم 
اما خیلی اموزنده بوده ! 
2731
ﻭﻟﯽ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺑﺎﺭ ﮐﻪ ﺩﯾﺪ ﺳﺮﯾﻊ ﻟﺒﺎﺳﺸﻮ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﻻ ﺑﺒﯿﻨﻪ ﻣﻢ ﺧﻮﺩﺵ ﻫﻢ ﺟﯿﺰ ﺷﺪﻩ ﯾﺎ ﻧﻪ
اما خیلی اموزنده بوده ! 
اخی دلم واسه دخترم میسوزه میخوام از شیر بگیرمش . قربونش برم
باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم
اخی دلم واسه دخترم میسوزه میخوام از شیر بگیرمش . قربونش برم
باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم