2733
2734
عنوان

معرفی یک خانم دکتر روانشناس بسیار بسیار عــــــــــــالی

| مشاهده متن کامل بحث + 115568 بازدید | 56 پست
کلینیک روانشناسی و مشاوره دکتر رحیمی نژاد  ۸۸۲۰۲۴۷۶ ۸۸۲۰۸۳۶۴

عالی بود ، مرسی عزیزم بابت معرفی

من وقت گرفتم کلینیک شون . روزی که وقت خواستم با دکتر دیگه مجموعه شون بهم وقت دادن خیلی راضی بودم هم از نظم و احترام اونجا هم از دکتر نازنین شون ، وقت بعدی هم گرفتم🌺🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همه بچه ها من يه روانكاو و روانپزشك (جفتش باهم)خوب ميخوام ميتونين بهم معرفي كنيم، ترجيحا خان ...

خانم دکتر مجیدی کارشون خیلی خوبه کلینیکشون کرج هست ولی واقعا می ارزید من رفتم و خداروشکر خیلی خوب بود از مزاجعانشون هم در کلینیک پرسیدم راضی بودند

کلینیک روانشناسی و مشاوره رهنمون 02632724603

2731
با درود متاسفانه مشاوران کم سواد و نا کارا تبلیغات بسیار گسترده ای در اینترنت و فضای مجازی دارند. ب ...

واقعا جای تاسف داره این رفتار های بعضی مشاورین 

کلینیک رهنمون که کرج هست واقعا کارشون عالی هست و خیلی منصف هستند و خانم دکتر مجیدی که کارشون عالیه استاد دانشگاه هم هست و با جربه اند طبق تعرفه حساب میکنند من خیلیی راضیم مراجعشون هستم پیشنهاد میکنم اگه لازم داشته باشید 

کلینیک مشاوره و روانشناسی رهنمون 02632724603

روانکاو و روانشناس سارا شهرام رو من می شناسم و واقعا مشکل چندین ساله من رو حل کردند به صورت ریشه ای و عمیق درمان می کنن .حتما این روش رو امتحان کنید و آرامش ، احساس رهایی رو تجربه کنید.

من با این خانوم نه ولی با خانوم دکتر سارا بهبهانی مشاوره انجام میدم فوق العاده عالین رسما خیی از جاها زندگیمو نجات دادن با حرفاشون از مشاوره ازدواجم شروع کردم تا برای بارداریم و افسردگی حین بارداری و عد بارداری و کلی مشکلات زندگیم ایشون کمکم کردن واقعا مدیونشونم

2740
دکتر شعبان واقعا کارش خوبه من به همه پیشنهاد میکنم همیشه 44056338

اره منم با خانم دکتر ماندانا شعبان به شدت موافقم خیلی زود جلسات رو جمع میکنه باهوشه و حاذق و فوق العاده علمی

سلام دوستان واقعا چطور انقدر از دکترشعبان تعریف میکنید من چند روز پیش با تکیه بر همین تعریفا رفتم مش ...

دکتر شعبان عالی ان حتی اگر موضوعی رو بلد نباشن بدون تعصب ارجاع میدن من و دوستانم فوق العاده برامون عالی بوده 

سلام دوستان من به روانشناس پیدا کردم خدایی کارش عالی بود هم کار کودک می‌کنه هم بزرگسال ،اتاق کودکش مجهزه ،من پسرم رو چندین جلسه س میبرم پیشش اصلا تمرکز رو تکلیف نوشتن نداشت به قدری خوب راهکار داد و کار کرده خدارو شکر هر جلسه بهتر از قبل میشه هزینه ش هم از جاهای دیگه خیلی بهتره خدا خیرش بده خانم دکترو شماره و آدرسش رو براتون میگذارم شاید به درد کسی خورد 

کرج چهار راه طالقانی بود شماره ش 09352221198 خانم دکتر محمدی