2737
2734
رورویک رو خوب کردی جمع کردی چون اصلا به درد نمیخوره بچه هم دیر راه میوفته اگه کنار مبل وایمیسه و چند ثانیه دستش رو ول میکنه میتونی ایستاده بزاریش وسط سالن چند قدم ازش دور بشی و تشویقش کنی که بیاد سمتت اینطوری بهتر یاد میگیره من پسرم رو تو رورویک نشوندم واکر هم نگرفتم از کنار مبل و دیوارا راه میرفت 11 ماهگی راه افتاد
یَا حَبِیبَ مَنْ لا حَبِیبَ لَهُ......یَا طَبِیبَ مَنْ لا طَبِیبَ لَهُ......یَا أَنِیسَ مَنْ لا أَنِیسَ لَهُ......یَا صَاحِبَ مَنْ لا صَاحِبَ لَهُ
مهتاب جون نمیدونم میخونی این پست ویانه ولی درکل این همون رورکه پسرمنم داره مارکشم ب ب کوست منظوره دوکاره بودنش روش وبرداری همون جای که قورباغه ومزیک داره میشه صندلی غذاهم شکل نی نی لای لایه هم چرخ داره اون پارکت زیرشم برااینکه بچه تاقدش نرسه باپنجه خودشوروزمین نگشه که بعداهم روپنجه هاش راه نره درسته زیرش یه دکمه داره تابراساس قدبچه تنظیم میشه ولی میبینی گاهی اوقات هرچقدرارتفاعشوبالامیبری بازپاش زمین میخوره
خدایاشکرت امسال پسرنازمن داره داداش بزرگه میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مهتاب جون من والکره دخترمو از چیکو گرفتم خوبیش اینکه ٤کارس هم والکره هم سه چرخس تا ٣ یا ٤ سالگیش میتونه استفاده کنه نمایندگیش تو پاسداران بوستان دوم من که هر چند وقت یه بار میرم سر می زنم چون جنسایه جدید میارن :)
شادی سفری است که از کودکی آغاز می شود