2737
2734
عنوان

کسی دکتر محمدابراهیم خمسه (متخصص غدد) رو می شناسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20233 بازدید | 24 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من دکتر خمسه بدترین وبی ادبترین وپولکی ترین دکتر ایرانه صدو یک هزارو چهارصد تومان ویزیت میگره ۵ دقیقه وقت نمیزاره ازمایشات رو نگاه نمیکنه  وقتی من حاضر نشدم نمونه برداری رو پیشش انجام بدم کلی به من تیکه انداخت و مسخره کرد وحتی حاضر نشد تو دفترچه من چیزی بنویسه ومنو ارجاع بده وبا کمال پر رویی به من گف برو هر دکتری که میخا برات نمونه برداری کنه برات بنویسه پس چرا این قدر ویزیت ازم گرفتی خدا نشناس پولت همش حرامه

سلام . به نظرم در بحث تیروئید تشخیصش از بقیه پزشکها بهتره ، من بیمار دکتر دیگه ای بودم که اصرار داشت بر اساس نتیجه اسپکت هسته ای دوباره رادیو اکتیو بگیرم ...من هم خیلی جا ها رفتم و هر متخصصی چیرز می گفت .تا اینکه ایشون رو دیدم و منو از خطر نجات داد.

2731

من سه بار پیش ایشون رفتم و نمونه برداری تیروئید برام انجام دادند. ایشون بی ادب ترین آدمی هست که به‌ عمرم دیدم. البته بی ادبی ایشون حالت کاملن غیرعادی و غیر نرمال داره و کاملن مشخصه که مشکل روانی دارند وگرنه اکثر دکترها بداخلاق هستند و جواب سربالا ميدند. واقعن برای مردم کشورم متاسفم که در شرایط بیماری به جای اینکه مشکلشون حل بشه با اینجور رفتارهای بیمارگونه مواجه میشن. امیدوارم هرچه زودتر به ایشون تذکر داده بشه و تحت درمان روانپزشک قرار بگیرند. 

سلام.

با اجازه استارتر

برای قبولیم توی رشته انسانی دعا کنید.

🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.

یکی از دوستان نزدیکم ایشون رو بهم معرفی کردند. ولی گویا ایشون تمام مشکلاتی که با دولت راجع به مبلغ حق ویزیتشون دارند رو سر بیمار بیچاره خالی میکنند!! با لحنی عصبی و طلبکارانه برخورد کردند جوری که به سختی تحمل کردم بغضم توی مطب نترکه!!! خواستم از همین جا به عرض ایشون برسونم که جناب دکتر خمسه، اگه همکاران شما در امریکا و کانادا حق ویزیتشون ۳۰۰ دلاره، باید متوجه باشید که مخارج زندگیشون از جمله اجاره خونه، مالیات و سایز هزینه ها هم به دلاره!! ضمنا در این مملکت با وجود این همه مشکلات اقتصادی و تورم، همون به قول خودتون دو دلار حق ویزیت شما، از سرتون هم زیاده. شما هیچ حقی نداری که اگه از بابت درامدت ناراضی هستی، ناراحتی و بی اعصابیت رو سر بیمار خالی کنی. بنظرم بد نیست به یه تراپیست مراجعه کنید آقای دکتر بی ادب

2740
 در ضمن اقای دکتر خمسه واقعا با دقت همه ازمایشمو دیدن و حتی با حوصله با اینکه خیلی بیمار داشتن ...

چرا دروغ میگین ، این بیشعور از پشت شیشه شما رو معاینه کردند ،شرط اول پزشکی معاینه دقیق بیمار و گرفتن شرح حاله بعد دیدن آزمایشات