2737
2739
عنوان

خانم هایی که بیمه مرخصی تامین اجتماعی استفاده کردند مشاوره میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 5580 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم من استفاده کردم جواب سوال اولت 1) اگه نصف ماه رو بری سرکار، حقوق نصف ماه دیگه رو تامین اجتماعی میده؟2) اگه زای مانم وسط ماه باشه و در زمان زایمان از مرخصی استحقاقی استفاده کنید که حقوق ا.ن ماه کامل رد بشه و از اول ماه بعد مرخصی زایمان رد کنیم، بعدش بیمه گیر نمیده؟تو رو خدا جواب بدین حیاتیه بله چه چهار روز چه یک ماه حقوقت با تامین اجتماعی قانون استعلاجی سه روز به بالاست و نصف ماه هم بیشتر از سه روزه پس حقوقت رو بیمه میده اما سوال دومت اگر بتونی مرخصی بگیری این پانزده روز رو بیمه هیچ مشکلی اعمال نمیکنه این کار رایج هست بین خانمهای باردار و تا روزهای ااخر میرن یا از استحقاقی استفاده میکنن و بعدش استعلاجی رو بهش میچسبونن فقط برای تشکیل پرونده نامه دکترت ملاک هست که متن نامه حاوی تاریخ شروع استعلاجی لععایت تاریخ پایان باشه دقت کن تاریخ پایان حتما باید قید بشه چون دکتر من نوشته از .......تاریخ لععایت شش ماه شمسی بیمه قبول نکرد و گفت تاریخ پایان حتما باید تو متن نامه باشه مرخصی زایمان تنها مرخصی که دردسر معتمد بیمه و دوندگی نداره و حتی بهت نمیگن نامه رو ببر پزشک معتمد تایید کنه چون کپی شناسنامه نوزاد سندی برای زایمان شماست خدا را شکر خیلی راحته نگران نباش
من نمیدانم چرا حضرت دوست لطف ویژه ای دارد به من ...شکرت ای حضرت دوست
هدیه جان تا جایی که من میدونم نصف مرخصی استحقاق قابل ذخیره شدن هست اگه نصفش مونده خب بذار برا بعد زایمانت اگرم نمیشه بنظر من هیچی از سلامت خودت و نوزادت مهمتر نیست کارات رو زودتر روبراه کن یا بسپر به همکارت و مرخصی استحقاقتو استفاده کن موفق باشی عزیزم
سطح تحصیلات افراد ...! مطلقا ..! هیچ ارتباطی با میزان شعورشان ندارد
2740
من تازه استفاده کردم. فک کنم پایه حقوقی که واست بیمه رد می شه دوسوم اونو می دن. اصلا هم دوندگی نداره ولی تو دوتا قسط می دن یکی علی الحساب یکی هم تصویه
Lilypie Maternity tickers

دخترم همه روشنایی خونه ما....عشق و زندگی من بدنیا اومد
سلام بچه ها تورو خدا منم راهنمایی کنید هیچی در مورد مرخصی زایمان نمیدونم الان تو چهار ماهگی ام بیمه تامین اجتماعی تکمیلی کار افرین دارم یکسال ونیمه سرکار میرم هر سه ماه قرارداد میبندن باهام.مرخصی از کی شروع میشه ؟مرخصی قبل وبعد از زایمان چقده؟ چه جوری حقوق میدن؟حقوق پایه ام 760 تومنه وحق مسکن وبن وحق جذبم هم250تومنه.مثلا چقدرشو موقع مرخصی بهم میدن؟
جیران جون برو تو سایتhttps://savabegh.tamin.ir  با شماره بیمه، کدملی و سریال شناسنامه وارد شو ببین محل کارت، حقوقتو چقدر واسه سوابق تامین اجتماعیت رد میکنن. فکر میکنم باید میانگین حقوق سه ماه قبل مرخصیتو حساب کنی. بعد ضرب در 2 و تقسیم بر3 کنی. برای هر ماه همچین رقمی میدن. تا 6 ماه. فعلا که 6 ماه مرخصی میدن. قرار بود9 ماه بشه. خداکنه بشه. نی نی 6 ماهه گناه داره از مامانش جدا بشه. فکر میکنم دکترت از هر وقت قبل زایمان بنویسه تا 6 ماه میتونی بری مرخصی. از روز زایمانم میتونه شروع بشه. من خودم میخوام تا جایی که میتونم برم سر کار که بعدش بیشتر واسه نی نی وقت بذارم.
اگه نصف ماه حقوقت رو بگیری نصف دیگه رو بیمه میده من زایمان 14ماه بود نصف از شرکت گرفتم نصف از بیمه در ضمن میانگین 90روزه آخر دستمزدتو حساب می کنن و 2/3 رو بهت میدن اون 1/3 هم حق بیمه هست که از خودت کسر میشه
2706