2733
2734
عنوان

🌟خواب دیدین خیر باشه بریزین اینجا میتعبیرم واستون🌟😆😆

| مشاهده متن کامل بحث + 97433 بازدید | 7066 پست
عزیزم من مجردم خواب دیدم رفتم بازار دارم کیف ها رو نگاه میکنم یه نفر واسه خودش کیف خرید بعدش به من م ...

کیف شروع یک مسیر نوع در زندگی هست و همینطور وفور مال و اموال و خیرو برکت برای بیننده خواب،این مسیر جدید هرچیزی میتونه باشه کار ازدواج درس...

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
من ی خوابی دیدم میتعبیری واسم😔

پی وی بفرست عزیز

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.