2733
2734
عنوان

کسی هست که بچه ی سه چهارساله ش شبا پوشک بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1295 بازدید | 52 پست
باردارم هستی حتما کلی سختی کشیدی برای همین جیش شب دخترت منم یه پسر یکساله دارم نصف شبا اولی که گریه ...

ببین میدونی موقع خواب بچها وقتی دستشویی داشته باشن حالتشون مشخص میشه مثلا پاهاشون میمالن به هم یا خیلی غلط میخورن اونموقع اگرحواست جمع باشه میبری دستشویی

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
خودم به شخصه دوست نداشتم کسی تومهداین کاربراش بکنه وپسرمم حساس خودش تواین چیزها برای همین یادش دادم& ...

به بچه های من تو چهار سالگی  تو مهد کلیات رو گفتن و تاکید بر شستشوی دست رو با شعر و بازی یادشون دادن و بچه های منم اصلا تو مهد دستشویی نرفتن  و پنج سالگی به بعد خودشون یاد گرفتن و  خودم جزییات رو بهشون گفتم 

ولی در کل مهد کودک خیلی خیلی موثره چون اموزش دسته جمعی و با شعر و بازیه و بچه ها اصلا اذیت نمیشن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
مهد کودک چطوری یاد میده؟

با شعر و کلا بازی 

با قصه گویی 

کلا بچه ها استرس نمی گیرن و کلیات رو یاد میگیرن 

مثلا یادمه بچه دومم انقدر رو شستن دستاش بعد دستشویی تاکید داشت علتش هم تاکید زیادی بود که تو مهد کرده بودن اونا کلیات رو گفتن و منهم جزییات رو مثل اینکه اینطوری بشین و شلنگ رو اینطوری بگیر چند بار ابکشی کن و این حرفا دیگه ،ببخشید خیلی رفتم تو جزییات 

بچه های من اصلا دستشویی بیرون نمیرن اونجا هم نمیرفتن ،ولی انقدر آموزش مهد موثر بود که حتی با اینکه عملی انجام نداده بودن تاثیر خودش رو گذاشته بود 

نه از نظر علمی بدن بچه از 18 ماهگی آماده میشه واسه از پوشک گرفتن هرچی زودتر این مار انجام بشه بدن بی ...

منبع موثق برای نظرتون بدید چون من رشته تحصیلیم مرتبطه و اولین باره چنین چیزی میشنوم!!!!

منبع موثق برای نظرتون بدید چون من رشته تحصیلیم مرتبطه و اولین باره چنین چیزی میشنوم!!!!

من تو یه مستند پزشکی که از منو تو پخش میشد  6 7 ماه پیش بود اسم برنامه یادم نیست متاسفانه هم با آزمایش میدانی بود هم از نظر پزشکی اومد بررسی کرد ساختار بدن بچه رو

من تو یه مستند پزشکی که از منو تو پخش میشد  6 7 ماه پیش بود اسم برنامه یادم نیست متاسفانه هم با ...

عزیزم برنامه تلویزیونی که منبع موثق نیست ازین آزمایشا و تحقیقا زیاد انجام میشه تا زمانی که ثبت نشن در حد نظریه میمونن مثل نظریه سرطان زایی لبنیات یا ایجاد اوتیسم بخاطر واکسن