2737
2734

سلام. منم مثل همه خانومهایی که قصد مادر شدن دارن دارم تلاش میکنم و خیلی هم منتظرم اما تا بگین هم از این علایم تجربه کردم. ینی به خاطر به هم خوردگی هورمون هام همه علایم بارداری رو دارم اما بارداری انتفاق نیفتاده تا الان. بهترین راه تشخیص فقط آزمایش خون هست و بس! البته برای خانومهایی که علاقه به پیگیری علایم دارن خوندن این مطالب جذاب و هیجان آوره ولی باید بدونین بدن با بدن فرق میکنه و صرف دیدن چند علامن نمیشه تشخیص برای بارداری داشت. اینو گفتم چون خودمم به خاطر داشتن یه سری علایم از روز 16 پریودی ام تا الان از خوندن این مطالب هم هیجان زده ام و هم نگران. نگرانم از اینکه نکنه همه ی این علایم فقط بخشی از همون سندرم پیش از قاعدگی معروف باشه و اصلا بارداری اتفاق نیفتاده! پس سعی کنین به صرفا علایم دل خودتون رو خوش نکنین که با پریود شدن واقعا حال آدم گرفته میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیز من دوره پریودم 28 روزه است این ماه کلومیفن مصرف کردم   همه حالتهای بارداری دارم دارم سینه هام خیلی درد دارن  حالت تهوع دارم خسته ام وزیر شکمم تیرمیکشه آز دادم منفیه ولی هنوز نوبت پریودم نیس بی بی چک هم کذاشتم منفیه  خدا کنه باردارباشم

2731
2740

سلام دوستان منم ماه اولیه که اقدام کردم خیلی دوست دارم که زودی نینی دار بشم الان سه روز مونده به پریودیم تکرر ادرار دارم و کمردرد دیگه هیچ علائم دیگه ای ندارم به نظرتون من باردارم ؟؟