2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بسم الله الرحمن الرحیم ثبت نام دور جدید ختم زیارت عاشورا (تقدیم به حضرت علی اصغر(ع) و مادرشون حضرت رباب(س))دو تا گروه یکی از 3مهر تا تاسوعا و گروه بعد از عاشورا تا اربعین کلوپ زیارت عاشورا : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=20659

فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ ( هفته 8 ) ... خدایاااااااااااااااا شکرتتتتتتتتتتت منم مامان شدم دوست گلم میشه برای مامان موندنم و مامان شدن همه منتظرا ی صلوات بفرستی ... اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
2738
سلام خانومها.من یه دختر مجردم و به زگیل تناسلی مبتلا هستم.ازونجایی که خودم سر این زیگیل ها پدرم درومد تا به نقطه ای که الان توش هستم رسیدم دوست دارم به همه ی امثال خودم کمک کنم.خانوما خواهش میکنم نرید تو اینترنت هی راجع به این موضوع مطلب بخونید.این اشتباهی بود که من سر قضیه ی خودم کردمو واقعا به افسردگی رسیده بودم.بعد هم با کلی جلسه فریز رفتنو نتیجه نگرفتن.تعداد هفت تا زگیل داشتم در اطراف مقعدم.طوری میخواریدن که واقعا نمیتونستم راه برم.از زندگیم افتاده بودم. شب عید بود یادمه با گریه رفتم مطب بهترین متخصص کولون و رکتوم ایران دکتر وفایی.یعنی واقعا نامبر وان ایران.که ایشون گفتن باید عمل کنی .راحت 6تومن هزینش بود.دیگه داشتم سکته میکردم.حتی رفتم بیمارستان مهر آزمایش خون قبل عملم دادم.اما یه حسی میگفت بابا اخه این چیزی نیست عمللل چرا؟این شد که دست نگه داشتم.بعد از تعطیلات عید یکی از دوستان بابام اتفاقی یک دکتر رو معرفی کرد.دکتر شهشهانی.من که کاملا نا امید بودم رفتم مطب ایشونو ایشون منو معاینه کردن اصن وقتی گفتم دکتر وفایی گفتن عمل شاخ دراورد .گفت خانوم این بیماری رو بیش از 50درصد جوونای اروپا دارن.پس بدون تو ایران خیییلی بیشتره.هیچ جای نگرانی نیست.مگه زیگیلو ادم عمل میکنه.خلاصه حرفای ایشون مثل اب رو اتیش بود.بعدم یه پماد دادن پماد aldera یکم قیمتش بالا هست حدود 350تومن.اما برای من معجزه کرد معجزه.اون هفت تا زگیلم کامل رفت.البته الان دو تا کوچولو دارم.که اونا هم به خاطر اینه که کلا زگیل ویروسه و کامل از بین نمیره.گاهی برمیگرده شایدم هیچ وقت برنگرده.خلاصه خانوم ها سرتون رو درد نیارم.از زگیل نترسید.زگیل حتی اگه به مهبل و داخلش بزنه10 سال طول میکشه که به سرطان رحم تبدیل بشه.شما فقط درین صورت لازمه که سالی دو بار پاپ اسمیر بدید.و هیچ جای نگرانی نیست چون بسیار شایعه.و تو این سایت ها فقط الکی بزرگو خطرناک جلوه میدن.ایشالا مشکل همه حل بشه.پیش این دکتر برید اگر درمان شدید ان شاءالله من رو هم دعا کنید.این هم ادرس مطب دکتر شهشهانی قاعم مقام فراهانی روبروی تهران کلینیک کوچه 6پلاک 7.تلفن88730880
اگه زگیل باشه چی؟

عزیزم نگران نباش دوست منم ی خال گوشتی داشت ولی رفت دکتر زنان معاینه شد دید زگیل تناسلی دکترش خیلی خوبه و تو کارش متخصص الانم درمانش کرد و مشکلی نداره تا طود برو چکاپ بشو مطمئن بشی چیزی نیست دکتر دوستم بیک زاده است ی مقاله نوشته می خوایی بخون ببین اون علائم رو داری یا نه کارش خیلی خوبه خداییhttp://dr-beikzadeh.com/درمان-زگیل-تناسلی/