2733
2739
عنوان

حرکت جنین در هفته 31 تورو خدا اگه باردارین جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 8947 بازدید | 44 پست
مادر این هفته برو مطب شاید برات سونو گرافی نوشت قند خونت کنرول هست؟ من که دیگه از دست دیابت و فشار خون کلافه شدم
« خوشبختی میان خانه ی شماست، بیهوده آن را در میان باغ دیگران می جویید »
* مارک اورل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من تا حالا وزنم دوکیلو اضافه شده.ورم هم اصلا ندارم نی نی هم حرکتاش خوبه دوسه روزه کمتر شده.دیروز رفتم سونو همه چی خوب بود.
هرجاچراغی روشنه از ترس تنهابودنه ای ترس تنهایی من اینجاچراغی روشنه
2740
منم از قبل بارداریم 4 کیلو اضافه کردم همش ناراحت این موضوع بودم ولی خوب از دکترم پرسیدم میگه وزنت خوبه
* مارک اورل
من خودم وزنم بالا بود به خاطر همینم زیادم دوست ندارم وزن بگیرم ولی خدارو شکر نینیم وزن میگیره
* مارک اورل
من سایتی روعضوم که سوالای پزشکیمواونجامیپرسم پزشکاش همه متخصص وفوق تخصص کودکان ونوزادانن وزنان وزایمان خواستیددرخواست دوستی بدید واستون بفرستم
*پرنیاجان*نگاهت راقاب میگیرم درپس آن لبخندکه به من شورونشاط وزندگی مییبخشد.*22اردیبهشت*روز توست
سلام منم تو 7 ماهگی اینجوری شدم یعنی تا شب ضرهای محکم میزد یهوی فرداش خیلی اروم ضربه میزد خیلی اروم داشتم دیونه میشدم رفتم دکتر نوار قلب جنین دادم سونو دادم گفت خیلی خوبه مهم نیست بعهد چند روز دوباره ضرباتش محکم شد البته اگه ضربه نزنه باید دلنگران باشی اما اهسته ضربه بزنه ایراد نداره دکترا گفتن
2706