2737
2734
عنوان

کمک مامانا. کسی جای واکسن بدو تولد بچه اش از زیر بغل گوله شده؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 44380 بازدید | 24 پست
سلام عزیزم،من دنبال یه موضوع بودم در مورد غده زیر بغل دحترم که به نظر قبلی شما برخوردم،فک کنم برای ب ...

نگران نباش گلم،بله برای پسرم همچین اتفاقی افتاد،بخاطر واکسن بدو تولد غده لنفاوی زیربغلش چرک کرد و اندازه به تخم بلدرچین شد به همون روشی که گفت(مالیدن عسل ) درمان شد و به یه هفته نکشید هم خالی شد هم زخمش بسته شد منتها بعد اینکه خالی شد همچنان عسل میزدم تا وقتی که زخمش بسته شد

سه چیز را فراموش نکن: 1-به همه نمی توانی کمک کنی! 2- همه چیز را نمی توانی عوض کنی! 3-و همه تو را دوست نخواهند داشت!
نگران نباش گلم،بله برای پسرم همچین اتفاقی افتاد،بخاطر واکسن بدو تولد غده لنفاوی زیربغلش چرک کرد و ان ...

ممنون گلم،بله دکترش دیگه بردم همینو گفت،البته خب حدودا یک ماه پیش پرسیدم ازت،مرسی دوستم از راهنماییت،این اندازه یه نخوده،حتما عسلو امتحان میکنم

من معجزه را فردی می‌ناممکه می‌شود در آغوششعالم و آدم را از یاد بُرد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام 

دختر من 4 سال و نیمه است. یکبار تو بچگی این جای واکسن باد کرد و چرک و خلاصه خوب شدهمون موقع یه برامدگی خیلی خیلی کوچیک اون طرف  بازوش حس میشد که دکتر گفت احتمالن زیاد تزریق کردن یا دو بار. چیزی نیست خودش جذب میشه.الان اون باز همونجوری باد کرده توش سفته روش یه کم کبود ه و درد میکنه.

کسی تجربه ای داره؟

نگران نباش گلم،بله برای پسرم همچین اتفاقی افتاد،بخاطر واکسن بدو تولد غده لنفاوی زیربغلش چرک کرد و ان ...

عزیزم بچتون تب هم کرد؟

گر نگهدار من آن است که من میدانم🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد⚘⚘تمشک عزیزمن میدونم که خدا حفظت میکنه برام😚 
2728
سلام  دختر من 4 سال و نیمه است. یکبار تو بچگی این جای واکسن باد کرد و چرک و خلاصه خوب شدهمون م ...

سلام عزیزم‌میدونم این نظرتون برای قبله. الان دختر منم کاملا مشکلش مثل مشکل دختر شماست. دوبار این اتفاق افتاده و من واقعا نگرانم. میشه بپرسم دخترتون خوبه؟چقدر زمان برد تا جذب بشه یا سرباز کنه برای دخترتون 

سلام عزیزم‌میدونم این نظرتون برای قبله. الان دختر منم کاملا مشکلش مثل مشکل دختر شماست. دوبار این اتف ...

سلام.منم میدونم خیلی دیر دارم جواب میدم ولی من بردمش بیمارستان بهمن برای نوبت جراحی.اونجا یه دکتر دیگه معاینه کرد و گفت خودش تا سه جهار ستل دیگه جذب میشه و جای نگرانی نیست اگرم نشد با یه جراحی ساده میشه خارجش کرد.مهم اینه که بزرگ و درد ناک نشه.

سلام منم ۱۷ سالمه و از واکسن شش ماهگی اینجور شدکم دکتر گفتش ک خوب میشه خدش و...  بعد از دو سالکی میخواستن در بیارن چند نفر از اشناها پشیمون کردن مامانمو قبلا درست زیر بغلم بود الا ک بزرگتر شدم یکم اومده پایین تر میخواستم در بیارم خالم میگ پسر همسایشون دقیقا مثل من بوده و بعد از در اوردن دوباره برگشته همچنین چند نفر دیگ از در اوردنش میترسم یه دکتر گف سفت شده و احتمالا نشه در اورد دیگ 

میتونم درش بیارم یعنی مشکلی واسم پیش نمیاد؟ اخه میترسم اذیتش کنم سرطان یا چیزی بشه😔🥺

اگ بچتون دارع تا کوچیکه و سنش کمه در بیارین واسش اگ مثلمن بزرگ بشه اذیت میشه و هزااار تا فکر و خیال

2740