2733
2739
عنوان

چند سوال در مورد دکتر خضری (طب سوزنی)

| مشاهده متن کامل بحث + 20228 بازدید | 22 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همگى، من امروز رفتم مطب دكتر خضرى ولى عصرى متوجه شدم كه ايشون همون دكتر خضرى كه به من گفتن نبود ، موندم چيكار كنم ، ٨٠ ت ويزيت دادم و طب سوزنى شدم و رژيم براى دو  روز گرفتم . حالا چيكار كنم چرا خضرى اينقدر زياده 😩ايشون مطبشون پاسدارانه

من هم رفتم بی نظیره اما بعد از یه مدت برات تکراری می شه هر روز مرغ و کباب و یه سری غذای تکراری و کمی ...

عزیزم تو پیش کدومشون رفتی؟! من رفته قبلا پیش یکیشون میرفتم نزدیک مترو قیطریه، الان میخوام بدونم اسم اون چی بود😂

2731
بچه ها تو رو خدا انقدر بی توجه نباشید یه دکتر معتبر میگفت طب سوزنی واقعی احتیاجی به رژیم نداره دکتری ...

الان تو میگی پیش کدوم دکتر بریم؟ میگه میشه با سوزن به تنها لاغر شد؟ مگه عمل جراحیه😂

بچه ها تو رو خدا انقدر بی توجه نباشید یه دکتر معتبر میگفت طب سوزنی واقعی احتیاجی به رژیم نداره دکتری ...

الان تو میگی پیش کدوم دکتر بریم؟ میگه میشه با سوزن به تنها لاغر شد؟ مگه عمل جراحیه😂

2738