2737
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وقتی ۱۹ سالم بود ی پسر خیلی جذاب اومد تو زندگیم بعد ی مدتم رفت خیلی بی خبر ... من خیلی شکستم بعد ازون به هیچ پسری اعتماد نکردم یعنی فک کنم خودمم شدم ی جورایی مثل ی دون ژوآن 

هر وقت کسی میومد تو زندگیم ی مدت بهش احساس عشق میدادم بعد ی روز ترکش میکردم بدون اینکه اجازه بدم ازم سواستفاده کنه (از هر نظر) 

تا اینکه سال قبل با ی استاد پایان نامه برداشتم که دون ژوآن بود رو منم بد کلید کرده بود ( اخلاقش این مدلی بود که با هر دختری ی مدت رابطه داشت بعد میرفت سراغ نفر بعدی)  انقد که بچه ها میگفتن استاد دیوونه شده 

اما چون من نمیتونستم بهش اعتماد کنم رفتم پیش آموزش همه کاراشو گفتم و پایان ناممو کنسل کردم 

میخوام بگم دون ژوآن بودن ی رنجه ...

درسته به بقیه آسیب میزنه اما خود من مثلا هیچ وقت نمیتونم عاشق مردی بشم ... احساس حقارت و اینا ندارم به هیچ وجه اما چون اون محبتی که همیشه احتیاج داشتم از پدرم دریافت کنمو نکردم کلا اعتمادی به مرد ها ندارم و تعریفی هم از عشق ندارم ...

از تنهایی نمیترسم بعضی وقتا دلم میخواد یکی باشه تو زندگیم اما بعد ی مدت دلم میخواد تو زندگیم هیچکسی نباشه 

بعضی وقتا خودمم نمیدونم چی میخوام از زندگی :( 

2731