2733
2734
عنوان

کارگر خانم وجوان در شهریار

| مشاهده متن کامل بحث + 947 بازدید | 18 پست
سلام هانای عزیز من برای کار خونه میخوام اما میخوام مرتب و منظم باشه یه کار رو خودش شروع کنه و تا هخر تموم کنه فقط برام خیلی مهمه که قابل اعتماد باشه شما این خانم رو میشناسی محل خونش رو میدونی من به کارگر قبلیم که واقعا عالی بود از 8 صبح تا 5 بعد از ظهر 25 هزار میدادم از 8 تا 12 هم 12 خواهش میکنک اگه سراغ دارید بهم بگید من با یه پسر 2 ساله الان دوباره بلردارم و کارگرم هم رفته اراک دیگه نمیاد یعنی کوچ کرده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام من ىه زنو شوهر جوان مىشناسم بچه ندارن خانه هم ندارند توى تهران دنبال کار سرایدارى و انبارداریه. خانومش. کدبانو و تمیز. قبلا سه تا بچه ىه دکترو نگه مىداشته الان بچه ها بزرگ شدن اگه کسى به این زن و مرد همچىن کارى سراغ داره به من اىمیل بزنه
2731