2733
2734
عنوان

اختلاف طبقاتی در ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 984 بازدید | 21 پست
خب فقط خونه داده بقیه خرج زندگی چی؟منظورم اون زندگی مرفهی هست که دختره خونه باباش داشته! آیا تضمینی ...

نه عزیزم اصلا نباید رو کمکهای پدر حساب کرد.دوست من خداروشکر همسرش تحصیل کرده هست و‌ خیلی زود تونست خودشو‌بالا بکشه و دوستمم پا به پاش کار کرد.اگر کسیو دوست داری بخاطرش میتونی از یک سری خواسته هات بگذری

ماشین یک میلیاردی شما و ماشین سی تومنی اون پسر؟ خونه چند میلیاردی شما و خونه 300  میلیونی اون پ ...

نه چهار تومن تو این دوره زمونه ادم اذیت میشه مخصوصا اکه تو ناز نعمتم باشه

به دنبال ارزوهایم خواهم رفت عهد بسته ام قبل از مرگم نمیرم 👩🏻‍⚕️💗💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی پولم همه چیز نیست انسانیت مهم تره اینکه باهاش احساس خوشبختی کنی ربطی به قیمت ماشین و. خونه نداره 

خیلیا هستن همه چی دارن ولی خوشبخت نیستن 

ولی پولم همه چیز نیست انسانیت مهم تره اینکه باهاش احساس خوشبختی کنی ربطی به قیمت ماشین و. خونه نداره ...

این حرفت خیلی خوب بود. پسر پولدار اکثرا تعهد ندارن و سر و گوششون میجنبه

تازگی ها دیگر شعر نمی گویم!فقط روزی چند خط، فاتحه ی آمرزش احساسم را می خوانم...
http://www.childf.com/
http://www.mahak-charity.org/
2731
این حرفت خیلی خوب بود. پسر پولدار اکثرا تعهد ندارن و سر و گوششون میجنبه

اره من دیدم تو اطرافیانم که پسره فوق پولدار دوتا کارخونه داره زنش دختر عموشه ولی انگار نه انگار این زنشه یه عالمه دوست دختر داره و. همش سفر خارجه میره زنشو. نمیبره با خودش قشنگ مشخصه زنه رو دوست نداره به نظرت واسه اون. خانم الان پول خوشبختی اورده

اختلاف طبقاتی در ازدواج از جمله مسائلی است که پرداختن به آن از اهمیت بسیاری برخوردار است و چالش‌های زیادی را برای خانواده‌ها و جوانان به وجود آورده. لازم است اختلافات طبقاتی در ازدواج را جدی بگیرید. در برخی موارد به دلایل مختلف افراد اختلاف طبقاتی دو خانواده را نادیده گرفته و وارد ازدواجی پر از حاشیه می‌شوند. از آنجا که اختلاف طبقاتی خانواده‌ها یکی از عوامل اصلی طلاق در جامعه شناخته شده، بهتر است پیش از ازدواج بیشتر در مورد تفاوت‌های طبقاتی تأمل کنید. اختلاف طبقاتی بر مسائلی مثل فرزندپروری تأثیر زیادی می‌گذارد و همیشه معاشرت دو خانواده را به مسئله‌ای استرس‌زا تبدیل خواهد کرد. در این مقاله به عوامل مؤثر در اختلاف طبقاتی زوجین پرداخته‌ایم. توصیه می‌کنیم مقاله معیارهای انتخاب همسر را نیز بخوانید.

منبع : اختلاف طبقاتی در ازدواج را نادیده نگیرید!