2733
2739
عنوان

کمکککککککککک من با بی خوابی در بارداری چه کار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 101733 بازدید | 132 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دخترا .. منم هفته پنجمم

تازگي متوجه شدم بر خلاف قديم كه مست و شيداي خواب بودم، الان كله سحر بيدارم، تو طول روز هم ازون خوابالودگي شديد كلافه كننده هميشگي قبل بارداري ندارم .. 

بر خلاف بقيه من يه ذره راضي ام ازين وضع .. چون هميشه زجر ميكشيدم واسه صبح بيدار شدن و بعد از ظهر سركار و كلاس ، هيچ وقت نميتونستم برا عصرام برنامه ريزي كنم بس كه خسته بودم

2728

من برای خانومم یک بالشت بارداری گرفتم خیلی کاربردی و راحته جالب اینکه تو دوران بارداریش کمر درد هم نشد بیخوابیش هم اوکی شد

اگه مشکلی با پولش ندارید حتما بگیرید. لازمه! لینک خریدش رو براتون میذارم پایین همین کامنت خودم از دیجی کالا گرفتم راضی ام

مورد دوم اینکه فقط مخصوص بارداری نیست، حتی برای آقایونم قابل استفادست!!

برای خرید بالشت بارداری از طریق لینک زیر اقدام کنید

https://bit.ly/balesht-bardari

سلام منم الا سی و سه هفته ام تنگی نفس دارم و شبا اصلا تا صب نمیتونم بخوابم همین ک چشامو میبندم هزارتا فکر میاد توی سرم هرکاری میکنم نمیتونم ب هیچی فک نکنم حتی توی روز هم نمیخوابم ک شب خوابم ببره ولی بازم بی فایدس 

2738

عزیزم قرص اصلا نخور واسه جنین تاثیر داره به خاطره بچت باید تحمل کنی.من بعضی موقع حالم‌بد میشه ولی یاد بچه ای تو شکممه میوفتم میگم اشکالی نداره فدای سرش من به خاطره بچم همه کار میکنم.

سلام عزیزم

ببخشید شما اون سال که باردار بودین و این پست رو گذاشتین، حالتون چطور بهتر شد؟ بعدا مشکلتون حل شد؟ توروخدا اگه هستین جوابمو بدین من حالم خیلی خرابه .. دارم میمیرم

مرمر جان من هم دقیقا مشکل شما رو دارم...می دونم تو دیگه بچه دار شدی ..بچه ها کسی هست بهم ارامش بده ...

عزیزم هستین الان؟ توروخدا میشه یه کم با هم حرف بزنیم؟ من حالم خیلی خرابه .. شبا نمیتونم بخوابم .. منم دوقلو باردارم .. استرس شدییییددددد دارم

سلام دوستان اين تاپيك قديميه اما مشكل اين روزاى منم بيخوابى شديد همراه با استرس هست. الان هفته هشتم ...

سلام عزیزم‌ببخشید شما بهتر شدین بعد از زایمان؟ منم شرایط شمارو دارم