2733
2734
عنوان

خانمهای شاغل هر ماه چقدر از درآمدتون رو برای خودتون هزینه می کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 20 پست
یک سوم که خوبه من تقریبا نصفه درآمدم خرج میشه مثلا پارسال در امد سالانه ام ۳۵ ملیون بود ولی ۱۸ ملیون ...

من هم درآمدم همین‌ مقدار بود. 

به قومی مبتلا شده ایم که فکر می کنند خدا جز آنان کس دیگری را هدایت نکرده است! ابوعلی سینا

تقریبا ۵۰۰ اش رو

قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری
حدودی میدونه من هم حدودی درآمدش رو میدونم

من درآمدش رو میدونم اونهم حقوق من رو میدونه. ما هزینه ها رو نصف نصف کردیم. اما پس اندازهامون جداست. اما من برای خانواده خودم بدون این که در جریانش بزارم هدیه می خرم. بیشتر هم از پولهای متفرقه مثل مناسبتی که می گیرم

به قومی مبتلا شده ایم که فکر می کنند خدا جز آنان کس دیگری را هدایت نکرده است! ابوعلی سینا
2731
من درآمدش رو میدونم اونهم حقوق من رو میدونه. ما هزینه ها رو نصف نصف کردیم. اما پس اندازهامون جداست. ...

چرا نصف نصف؟

مگه ایشون تو کار خونه نصف نصف کمک میکنن؟

مشاورا میگن چون زن بیشتر کار خونه رو انجام میده پس بیشتر هزینه های زندگی رو مرد باید بده

مثلا شما یک سوم درامدت رو تو خونه خرج کن

ایشون دو سومش رو

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
چرا نصف نصف؟ مگه ایشون تو کار خونه نصف نصف کمک میکنن؟ مشاورا میگن چون زن بیشتر کار خونه رو انجام م ...

بله ایشون کارش یه جوریه که توی خونه است. بچه رو هم‌ نگه میداره غذا هم می پزه. کلا همه وظایف رو اشتراکی انجام‌میدیم