2737
2739
عنوان

دکتر معینی یا دکتر لیدا احمدیان خامنه یا دکتر رزا پرستنده

| مشاهده متن کامل بحث + 14372 بازدید | 117 پست
سلام عزیزم من سه سال پیش بیمارستان تریتا زیر نظر دکتر احمدیان زایمان کردم ایشون دکتر فوق العاده مهرب ...

سلام عزیزم منم مریض دکتر احمدیان هستم ، ولی جفتم خلفی واژینال هست یعنی پایینه !! ولی دکتر هیچی بهم نگفت که استراحت نسبی کنم یا پله نرم !! اصلا انگار ندیذن ! حالا افتادم به دل درد رفتم دوباره سونو گفتن جفتم lowlyng هست بازم پایین !!!

میخایتم بگم منم از ایشون فقط تعریف شنیدم توی سایت ها !!! ولی اصلا دقت نکردن به جفت من ،

در ضمن هفته ۱۶ هستم ، و کرج هستم و مردد برای انتخاب دکتر! 

خدایا تو بساز ... تو بسازی قشنگ تره 💙
سلام عزیزم منم مریض دکتر احمدیان هستم ، ولی جفتم خلفی واژینال هست یعنی پایینه !! ولی دکتر هیچی بهم ن ...

سلام عزیزم اگر کرج هستی میتونی بری پیش دکتر ژیلا غفوریان دکتر فوق العاده خوبیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم من الان دکترم لیدا احمدیان هست و بی اندازه دقیق و آروم و مهربونه من قصد دارم باهاش تو بیمارست ...

سلام عزیز.از ماه چندم پیشش رفتی پرونده تشکیل دادی؟بیمارستان میرفتی یا مطب؟

2740
عزیزم من الان دکترم لیدا احمدیان هست و بی اندازه دقیق و آروم و مهربونه من قصد دارم باهاش تو بیمارست ...

عزیزم شما با دکتر احمدیان زایمان کردین؟ طبیعی بودین یا سزارین؟تریتا رفتین؟ بی زحمت میتونید بگید راضی بودین یا نه؟ 

...
عزیزم شما با دکتر احمدیان زایمان کردین؟ طبیعی بودین یا سزارین؟تریتا رفتین؟ بی زحمت میتونید بگید راضی ...

عزیزم من تیرماه 98 با دکتر احمدیان خامنه , بیمارستان تریتا سزارین شدم واقعا از کارشون راضی بودم, بخیه هام که عالی,دخترم 34 هفته بدنیا اومد و 12 روز nicu بستری بود, پزشکان حاذق, پرسنل عالی و امکانات ویژه ای دارند و من بابت همه چیز ازشون ممنونم مخصوصا از پزشک نوزادان دکتر علیرضا رجبی نژاد که بعد از خدا سلامت دخترم  رو مدیون ایشونم🙏

نجات از راه می رسد، در جائیکه امید نیست🙏❤️😍
ممنونم. بله عزیزم همون دکتر معینی هستش. منتها میگن خیلی شلوغه راسته؟ نمی دونی جواب آدم و میده یا نه ...

سلام گلم شما براي تعيين جنسيت كدوم دكترو انتخاب كردين منم دنبال دكتر تعيين جنسيتم ممنون ميشم ج بدين