2737
2739
سلام میشه من برابچم بدم؟دوماهه هس

نهههه ندی یه وقت ‌.دوماهه که خیلی کوچولوئه

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من مینویسم برا کسایی ک میان اینجا سرچ میکنن . بادوم‌رو ۵ مین تو آب جوش میجوشونید . پوست میگیرید. با ی لیوان آب جوش میزارید تو مخلوط کن . چند مین میزارید مخلوط بشن . بعد از صافی رد میکنید . آبش رو با چندتا قاشق چایخوری آرد برنج و ی‌کوچولو میزارید روی حرارت خیلی کم . تموم😊

2728

تنها چیزی که عالیه شیر بز هست چون حود 96 درصد ویتامین و املاح داره برای خیلی از بیماری‌ها مفیده فقط کافیه یه سرچ کنید من از وقتی استفاده میکنم هر روز شاداب تر و از نظر سلامتی واقعا عالی هستم یه مزرعه تو تهران هست همه فصل‌ها شیر بز داره چون بزاش فرانسوی هستن خیلی هم بهداشتی و تمیز هست لبنیات بز مروگل سرچ. کنید آدرسش میاد حریره رو با شیر بز تهیه کنید

فقط و فقط شیر بز بهترین راه حل و جایگزین داروهای شیمیایی هست  ضد آلرژی هست بخصوص کودکان حساس به پروتوین گاو و لاکتوز و چون حدود 96 درصد مواد معدنی و ویتامین داره برای نوزادان و سالمندان بسیار مفیده هم برای آقایون که مشکل نازایی دارن فقط کافیه خواص‌ شیر بز رو در گوگل سرچ کنید متوجه میشید بهترین هدیه خداونده خدا رو شکر که من برای بچم نتیجه گرفتم فقط باید از یه جای بهداشتی تهیه کنید مزرعه بز مروگل  رو از گوگل سرچ کنید همه فصل‌ها شیر داره و اینکه من خودم برای لکه های پوستم استفاده کردم واقعا عالیه حتی به‌علت بالا بردن سیستم ایمنی سلول های سرطانی هم از بین میبره بهترین جایگزین عرقیات و داروهای گیاهی هست

2740