2733
2739
سلام زهراجون.من هفته هفت بارداری هستم.شما سیرابی و امتحان کردی؟چطور بود حالت تهوعتون کاملا برطرف شد؟

سلام عزیزم نه به من اصلاا تاثیری نکرد سیرابی .....حالت تهوعم موند الانم که هفته ۲۲هستم هنوز کمی دارم ولی بهتر از قبلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ...من حالت تهوع و استفراغ وحشتناک دارم آب حتی میخورم ی دقیقه بعد بالا میارم هیچ قرصی م نمیتونم ...

منم اینجوری بودم دکتر قرص نوشت یکم بهتر شدم 

منم میخام سیرابی بخورم شاید تاثیر کرد

و قسم به نور،وقتی از زخم هایت وارد میشود،تا غم در آغوشت نگیرد...

ویتامینB6 در بسیاری از غذاها وجود دارد، با خوردن غذا وارد بدن می شود و از قسمتهای ابتدایی روده جذب خون می شود . در بدن ما تولید و تبدیل پروتئین ها وابستگی زیادی به B6 دارد . کمبودB6، باعث احساس ضعف و ناتوانی و خواب آلودگی میشود. ويتامين B6 را مي‎توان در سبوس، گندم، برنج، جو، جوانه گندم، جگر، قلوه، سويا، طالبي، كلم، بادام زميني، گردو، زرده تخم‎مرغ، گوشت، سيب‎زميني، شير، گاو، لوبيا، موز، خربزه، انگور، انجير، كلم، تره فرنگي و فلفل سبز پيدا کرد.

2731

منم الان هفته ۱۴ هستم از اول بارداریم هفته ای یکبار یا دوبار حتما سیرابی خوردم خیلی مفیده...بچه رو هم خوشگل می کنه. سر دخترمم می خوردم یک تیکه ماهه هزار ماشاالله😚😚 حتما خانومهای باردار تو برنامه غذایی شون بذارن ضرر نمی کنید

واقعا عالیه...من خوردم و اون روز اصلا تهوع نداشتم. ولی مشاور تغذیه گفت. چربه نخور!.

ولی عالی بود..از بیرون خیلی چربه؟

💙💙تو حق نداری به چیزای منفی فکر کنی💪💪تو از جنس خدایی و خدااااااا سرشار از انرژژژژی مثبتهههههه!💪💪💪
2740