2733
2734
عنوان

خدایا به حق بزرگیت تو رو به عظمتت قسم به مادر و پدر درینا رحم کن!

| مشاهده متن کامل بحث + 14288 بازدید | 132 پست
عسل جون هرچی می گردم تو این همه کلمه هیچ کلمه ای پیدا نمی کنم که بهت بگم تا تسلای خاطرت بشه دلم داره میترکه رفتم تو دستشویی اداره تا دور از چشم همه یه کم بغضم خالی شه تا منفجر نشم تا مادر نباشی نمیتونی حال این مادرو درک کنی
عسل جون هیچی ندارم بهت بگم خدا سخت ترین امتحان روزگار رو ازت گرفت عزیزم ایشالا روح درینا کوچولو دوباره برمیگرده پیشت
تسلیت کوچکترین کلمه هست در برابر عظمت مصیبت وارد شده به تو و همسرت
خداوندا خداوندا قرارم باش یارم باش جهان تاریکی محض است می ترسم کنارم باش
عسل جون ....چی نوشتی؟؟؟ داغم کردی.... انقدر با خوندن متنت به هم ریختم که تمام کی بوردم الان با اشک خیسه خیسه.انقدر دارم بلند بلند گریه میکنم که دخترم پشت در اتاق هی میگه مامان چی شده..... الهی بمیرم پس تو چی میکشی؟؟ قربونت برم هی تکرار مکررات نکن .هی برای خودت مجسم نکن.اینجوری فقط خودتو از بین میبری..... بذار روح اون کوچولوت هم آروم بشه...حتما همتون میدونین که بیشتر از همه کی از گریه مادر ناراحت میشه؟؟؟آره ...بچه کوچیک ها...بچه کوچیک ها تا میبینن مامانشون داره گریه میکنه اونا هم گریه میکنن...پس راضی نشو اون فرشته معصوم ناراحت بشه

خدایا پس بزرگیت کو؟؟؟یه داغ میدی صبر و تحملش رو هم بده دیگه ....آخه خدا چرا اینجوری ؟؟؟؟؟؟؟
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش به حال درینا که زود رفت از این دنیای بی معرفت. خوش به حال درینا که هیچ وقت مادر نشد که داغ بچشو ببینه خوش به حال درینا و بد به حال ما که معلوم نیست قراره دیگه چی تو این دنیای لعنتی ببینیم و بکشیم.بد به حال ما
2731
آپلود سنتر عکس وب سایت فیروز

نه بسته ام به کس دل
نه بسته کس به من دل
چو تخته پاره بر موج
رها رها رها من

ز من هر آن که او دور
چو دل به سینه نزدیک
به من هر آنکه نزدیک
از او جدا جدا من

نه چشم دل به سویی
نه باده در سبویی
که تر کنم گلویی
به یاد آشنا من

ستاره ها نهفته
در آسمان ابری
دلم گرفته ای دوست
هوای گریه با من
هوای گریه با من
نی نی طاها عزیزم پسرک من هنوز دوساله نشده بود که مبتلا شد به تومور مغزی همرا با مننزیت که کلا دو ماه و نیم طول کشید و یه روز به اتاق عمل رفت و وقتی بیرون اومد توی کما بود تا وقتی که پرواز کرد و رفت............
2740
سلام بهشت عزیز واقعا خدا به همه مادران داغدار صبر بده . خدا دلشونو اروم کنه به خصوص عسل عزیز که خیلی سختی کشید.یاس کبود عزیزم بهت تسلیت می گم خدا بهترینها رو به واسطه صبرت نصیبت کنه. الان نی نی داری؟خیلی متاسف شدم از شنیدن اتفاقاتی که برای پسرت افتاده . چه خوبه که ادم بتونه با کسانی که همدردش هستند درد و دل کنه
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
داوودی جون منم تا حالا نمیدونستم تو هم داغدار داوودت هستی. از خوندن داستان خیلی ناراحت شدم و در دل برای صبرت تحسینت کردم...........آره عزیزم خوبه که آدم یه همزبون و همدرد داشته باشه .

عزیزم بعد از اون خدا یک دختر ناز بهمون هدیه داد که مرهمی شد برای داغ دل من و باباش.ولی به جای خودش نه جای اون فرشته مهاجرم.

--------------------------------------------------------------------------------

فرزانه جون من رفتم تو حیاط همینجور از پشت شیشه نگای عسل میکردم........

انقدر دردناک با دخترش حرف میزد....نازش میکرد...............و اصلا انگار که نه
انگار درینا هم باهاش حرف میزد....

گفتم بیا یکم استراحت کن میگفت نه همین که که پیش درینا هستم ارومم خوبم..عزیزم

گن لاغری چربی سوز و ساعت شنی کاملا مناسب در زمان شیر دهی و بعد از عمل زایمان  سفارش 09358585603 http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1277775&T=&postID=59359816