2737
2734

سلام خدمت خانمی هایی که استرس و اضطراب ناباروری دارند، می تونم خواهش کنم برای یک امر پژوهشی به ما کمک کنید، لینک زیر را زده و پرسشنامه مورد نظر را پر کنید. ممنون میشم از همراهیتون. در صورت سوال می توانید با ایمیل barvariasan@gmail.com  تماس حاصل کنید. تیم ما دوره رایگان مدیریت استرس و هیجانات ناباروری برای دوستانی که پرسشنامه را پر کنند، برگزار خواهد کرد.

http://www.cafepardazesh.ir/form/view.php?id=9599804

با سپاس

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام ،من تازه عضو نینی سایت شدم ،حدود 7 ماهه ک عروسی کردم منو شدهرم خیلی دلمون بچه میخواد حدود یکماهه اقدام کردیم ،یک هفته است ک مدام زیر دلم درد میکنه و حالت تهوع دارم کمر درد هم دارم علائم بارداریه یا ن ؟

2742
سلام تورو خدا کمکم کنید من بچه خیلی دوس دارم ولی هنوز باشوهرم رابطه زناشویی نداشتم چون ترس دارم میخ ...

چجوری زن و شوهرین که رابطه زناشویی نداشتین عزیزم 

نخیر راهی وجود نداره بدون دخول اصلا حاملگی ممکن نیست یه راه هست اونم اوردن بچه از پرورشگاهه

2740

سلام دوستان من سه ماهه اقدامم ولی حامله نمیشم.هرکار هم ک گفتین انجام دادم ازمایش و سنو رفتم مشکلی نداشتم.بعد از رابطه هم یه چی میزارم زیرم ولی نمیشم.پریودمم نامنظم بود ولی این سه ماه خیلی دیر پریود شدم یعنی همیشه از بیستم تا سی ام میشدم از وقتی جلوگیری نمیکنیم ماه اول سوم شدم ماه دوم پنج ماه سومم هشتم سه روز خونریزی داشتم.زیر دلمم درد میگیره ترشح هم دارم.کسی مشکل منو داشته؟؟

سلام بچه ها میشه ی کمکی کنین 

من ۱۸ سالمه شوهرم ۲۲ و میخوایم بزاریم بچه دار بشیم 

کیت تخمک گذاری هم استفاده کردم ۱۰ روز دو خط یکی پررنگ یکی کم رنگ می افته به دکتر رفتیم آزمایش سونوگرافی سالمه همش 

منم می‌خوام حامله شم راستش یه بار حامله شدن مجبور شدم صغت کنم البته اصلا من نمی‌خواستم صغ شه خواهر شوهروشوهرم مجبور کردن الان خیلی می‌خوام حامله شم ولی دیگه نمیتونم خیلی نگرانم میترسم کلا نشم واینکه نمیخوام دکترم برم کسی می دونه چکار کنم

سلام دوستان من ۹ ماهه ازدواج کردم واین ماه میخام اقدام به بارداری کنم هیچ اطلاعات ندارم ونمیدونم کیت تخمکگذاری یکبار مصرفه یاچی دوسدارم بچه ام پسر باشه اگه کسی میدونه بیاد پی ویی راهنماییم کنه

سلام دوستان من ۹ ماهه ازدواج کردم واین ماه میخام اقدام به بارداری کنم هیچ اطلاعات ندارم ونمیدونم کیت تخمکگذاری یکبار مصرفه یاچی دوسدارم بچه ام پسر باشه اگه کسی میدونه بیاد پی ویی راهنماییم کنه

2706