2737
2734
عنوان

مهمترین مشکل شما در 10 روز اول پس از سزارین چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31730 بازدید | 24 پست
وای بره برنگرده. بدترین دوران زندگیه من بود. هر چی بگم کم گفتم. افسردگی شدیددددددددددد. نفخ و بیرون روی شدید. درد بسیارررررررررررررررر شدید بخیه. درد و ورم سینه هام و خلاصه خیلی خیلی بد بود. البته من از همه بدتر بودم نمی دونم چرا
خود عملم و بخیه ها و جای بخیه ها خیلی خوب بود ولی نمیدونم ببخشید یه چیز خلط مانندی توی سینه ام افتاده بود که باید سرفه میکردم ولی نمیتونستم سرفه شدید کنم بدجور بخیه هام درد میگرفت... ضعف هم بقول دوستان همون چند ساعت اول داشتم که البته فکر کنم از عوارض بیهوشی هم بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزرگترین مشکل من درد در ناحیه جناق سینه بود. اینقدر شدید بود که نمیتونستم دراز بکشم. به حالت نشسنه میخوابیدم. بهمن ماه زایمان کردم و هوای اتاق عمل فوق العاده سرد بود طوری که دندونام به هم میخورد. فکر کنم به همین خاطر سینم درد گرفت.
و یک توصیه خیلی مهم. دکترم قبل از مرخص شدن یک استکان شربت گچ مانند به من داد که سر بکشم. یک داروی ملین بود. تا 3 روز کوچکترین مشکلی برای اجابت مزاج نداشتم. حتما از دکترت بخواه برات تجویز کنه و دوم اینکه ممکنه تا 3 روز شیر نداشته باشی. بچه را گرسنه نزار. شیر خشک بده. وقتی شیرت جاری شد سینتو میگیره.
از این لحظلت لذت ببر. من عاشق زایمانم بودم.
salam azizam enshalah be salamati doayadet nare maro bekoni khanomi man bad az sezariyan hich mosheli nadashtam khonrizim kam bod albate doktoram yek ghorsaye makhsos behem dade bod darzemn havaset bashe on moghe ke behet ejaze midan chizi bokhori ke mamolan ab mive hast darhad 1 estekan va migan ab ananas chon zakhmo zod khob mikone shoma gosh nakon bejaye on golabi bokhor chon mesle ananas sare nist ke deldard biyare dar zemn nafkh ham nemikone va sari shekametam kar mikone eno bayad kheili havaset bashe chon farad sobhe bad az amal bayad shekamet kar kone vagarna azyat mishi tokhane ham ke rafti golabi bokhor ke jologiri kone az yobosatet man hich moshkeli nadshtam bejoz enke az 4 tabaghe omadam bala va badesh mesle mar bekhodam mipichidamo gerye mikardam chon feshar omadebod behem vali bade 1/5 khob shodam
2731
عزیزم برای بعد از زایمانت یه لباس بلند راحتی بگیر مثل لباس حاملگی که جلو دکمه داشته باشه برای شیر دادن خیلی کمکت میکنه . نگران شیرت هم نباش ممکنه تا 10 روز شیر نداشته باشی به نی نیت شیر کمکی بده . از قطرههای شیر افزا استفاده کن و به همراه غذات حتما" سوپ هم بخور . راه رفتن هم به ترمیم بخیه هات خیلی کمک می کنه و هم باعث جلوگیری از یبوست میشه . اینا یادم بودم که گفتم . زایمان راحتی داشته باشی گلم
2740
سلام به مامان در اینده نزدیک : از مشکلات من ورم روده بود نمیدونم بعضی ها می گن چون شکم 7 لایه باز می ...

سلام لنا جون 

من چهار ذوزه سزارین شدم روده هام بشدت درد میکنن درد امونموو بریده شما کی خوب سدین ؟؟و چطوذ ؟؟

سلام به مامان در اینده نزدیک : از مشکلات من ورم روده بود نمیدونم بعضی ها می گن چون شکم 7 لایه باز می ...

سلام عزیزم شما ورم روده پیداکردید چطور مشکلتون حل کردید؟ درمان شدید؟ منم فکنم همیک مش‌لو دارم

خداوندا همان ده که آن به