2737
2739
عنوان

بچه های کلوپ دخترخانمای گل ..موقتا بیایین اینجا.......

| مشاهده متن کامل بحث + 10278 بازدید | 3714 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عروس خانم خوب هستی اتفاقی اومدم اینجا و خوشحالم که پیامتو دیدم بچه ها خوبن سلام می رسونن الهه گروه ساخته و اونجاییم البته دیگه مثل سابق نیستیم هر کی برای خودش درگیره یاسی ازدواج کرده و سرخونه و زندگیشه شما چیکار می کنی
2731
سلااااام هدیه جون توروخدا منو هم تو گروهتون اد کن یاسی ازدواج کرد؟!؟!؟؟؟ وای خدای من مبارکه فی فی چی؟! توروخدا بیاین دوست دارم ببینمتون خودت چیکار میکنی؟! همه رو دقیق جواب بدیا خخخخخ من میام هر روز نی نی سایت
خدا جونم بخاطر همه چی ازت ممنونم ، من با فکر تو آرومم....
سلام به روی ماهت عزیزم بله اردیبهشت رفت سرخونه و زندگیش و دیگه هم گروه نمی یاد و ازش خبری نداریم فاطمه هم نمی یاد و درگیره برای خودش و احتمالا عروسیش نزدیگه و فی فی هم رفت پیش همسرش خارج از کشور و ازش خبری هم نداریم صدف و الهه و بانو و من و نولو هم مجردا هستیم و هر کدومون یه درگیری برای خودمون داریم خب بسلامتی خانم گل که رفتی سرخونه و زندگیت و خوشبخت بشی عزیزم چشم عزیزم شمارتو برام بفرست تا ادت کنم البته اگه می خوای و دوست داری چون کسی اینجا سرنمی زنه منم اتفاقی اومدم اینجا
2740
سلام مهتا خانوووووم ارهههه خیلی از بچه ها یادمون رفتههه الان فقط یادمه انگار میشناسمتون ولی دیگه یادمون نمیکردین ما هم یادمون میرههه خیلی وقته که نیومده بودین
خدایا دلم میخواد به زووووودی زووووود هزااااران هزااااار اتفاق خوب برام بیوفته الهی امین ( هر کی میتونه 1 صلوات به نیت گره‌گشایی از مشکلاتم بفرسته)