2737
2734
عنوان

دوستان اگر وکیل خوب می شناسید میشه معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 5999 بازدید | 25 پست
فرزانه جان بازم سلام ، مرسی کار پدرمو انجام داد ... بابام اصلن چک نداده بود و دستی دستس برای اینکه یکی امضاشو جعل کرده بود 6 ماه کرده بودنش زندان ... با اینکه 2 تا وکیل معروف تو تهران براش گرفتیم کارشناسا گفتن امضای خودشه و بیچاره شدیم .. این خلج را از قبل غرزان بهم معرفی کرده بود و کارا مهریمو کرده بود و اونموقع گفت کار جدید نمیگیره و هر چی اصرارم کردم نگرفت اما دیگه رفتم جلوی خونش و ازش خواهش کردم وقتی فهمید چی شده کارمو گرفت ... الان از اون کارشناسا و بازپرس شکایت کردیم و کارشناسا را دستگیر کردن و تو بازداشتن ولی بازپرس را نشد زندان کنیم ولی پرونده را ازش گرفتن و بابام با فیش حقوقی به جای سند 2 میلیاردی که صادر شده بود اومد بیرون ... آقای خلجم گفته به زودی کاراش تمومه و پرونده تو دادسرا بسته میشه و تموم ... خانوما حواستون باشه ... پیش هر وکیلی نرید ... نمیگم علم ندارن و پیگیر نیستن ... بلکه تیغشون نمیبره .. وکیل قبلی 3 ساعت حرف میزد هیچی نمیشد این هیچی نمیگه کار میشه ... از فرزان عزیزم که شماره جدید آقای خلجو بهم دادی ممنون هستم .. سال نوی همه هم مبارک
آن مرد آمد ... آن مرد بی اسب آمد ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوست عزیز من چند وقت پیش یه مشکل پیچیده حقوقی داشتم که توسط یکی از دوستان با آقای محمد تاجی که وکیل هستند آشنا شدم و پرونده ام را به ایشان سپردم خدا را شکر مشکلم را به بهترین نحو حل کردند و به نفعم در دادگاه رای آوردند من که ازشان خیلی راضی بودم از آن به بعد هم هر یک از دوستان که به دنبال وکیل خوب میگردند من ایشان را بهشان معرفی میکنم و آنها نیز همگی از ایشان راضیند چون هم کاربلد هم پیگیر هم منصف هستند شمارشون را براتون میذارم تا تماس بگیرید فقط اگر راضی بودید و مشکلتان حل شد من را هم دعا کنید در ضمن دفترشان هم میدان ونک هست. آقای محمد تاجی: 09122016450 02188073277

گروه وکلای پارسای

وکیل خوب خانواده - وکیل خوب برای طلاق توافقی در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه - 

وکیل مجرب برای طلاق از طرف زن - طلاق از طرف مرد و ...

http://parsaylawyers.com/

مشاوره تلفنی رایگان     44033677 - 44963487

09127923611 - 09122547699

2731

دوست عزیز بحث طلاق بحث خیلی گسترده ایه. شما میتونید از اعتیاد، کتک کاری و کارهای مختلفی که همسرتون انجام میده که موجب آسیب دیدن جسمی و روحی شما و فرزندتون میشه استفاده کنید. دوستان به حد کافی وکیل به شما معرفی کردن. حالا من متاسفانه نمیدونم که شما ساکن کدوم شهر هستید. اما اگر همسرتون اعتیاد دارن، شما میتونید از یک وکیل متخصص در زمینه جرائم مواد مخدر استفاده کنید و از ایشون برای این منظور کمک بگیرید. اگر ساکن مشهد هستید توصیه میکنم که به صورت مشورتی دنبال وکیل نباشید بلکه توی اینترنت سرچ کنید و بررسی کنید که کدوم وکیل اطلاعات رایگان زیادی در اختیارتون قرار میده. هر کدوم که بهتر بود میتونید از همون استفاده کنید. مثلا در مشهد آژانس حقوقی آسا وکیل فوق العاده داره عمل میکنه و من توصیه میکنم که حتما اگر همسرتون اعتیاد داره و دنبال وکیل مواد مخدر در مشهد هستید حتما به این سایت مراجعه کنید و مقالاتشون رو از قسمت وکیل در مشهد بخونید. قول میدم که نیازتون به مشاوره حقوقی و وکیل در زمینه طلاق به حداقل برسه. به امید روزی که هیچ زوج عاشقی به خاطر مشکلات مالی و اخلاقی کارشون به جدایی نکشه. واقعا دردناکه...

زندگی اون روزی تموم میشه که ما اون دلایلی رو که باعث میشن بدون وابستگی به دیگران شاد باشیم، فراموش کنیم و یا نادیده بگیریم.
2740

سلام عزیزم .من یک مشاور حقوقی ووکیل پایه یک میشناسم که در هرساعت وهرروزی حتی تعطیلات خواستی مشاوره بگیری در زمینه مشکلات حقوقی خانواده ملکی وکیفری میتونی وارد لینکش بشی وبا خیال راحت ازش مشاوره بگیری https://vakiltik.com/nasrabadi 

دوستان خودمم پرونده خانوادگی دستش داشتم ونتیجه گرفتم/