2737
2734
عنوان

بچه های مهد مژده (شهرک غرب)

| مشاهده متن کامل بحث + 14768 بازدید | 67 پست
کلاسهای کوچیک و نه چندان تمیز و تمام افراد کفش مربی بچه خدماتی حتا خدماتی رفت دستشویی شست و دوباره با همون دمپایی تو محیط کلاسا چرخید نظافت صفر
تولد تو رویای واقعی من است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام منم مژده یکی از انتخاب هام بود خیلی هم راجع بهش فکر و تحقیق کردم ولی در نهایت از کثیفی و دلگیریش بدم اومد... از در که وارد می شه بوی غذا همه جا پیچیده...حیاط دلگیر که یه اسباب بازی کثیف و کهنه توشه...تا هم حرفی می زنی می گن ما همینیم دیگه..اینا مهم نیست بچه باید شاد باشه...بله منم شادی بچه برام در درجه اوله ولی بهداشت و اکسیژن و نور آفتاب هم به خدا برای بچه ۳ ساله مهمه..من حتی تا پای ثبت نام هم رفتم ولی در نهایت بادبادک رو انتخاب کردم که وااااااقعا خدا رو شکر الان راضی هستم. واقعا یک ماه شبها خواب نداشتم تا بتونم بین دو سه تا مهد انتخاب کنم ولی دخترم رو بردم کلاس مادر و کودک مربی ۳ سال بادبادک و عااااااشق مربیش و فضاش و فعالیت هایش شدم اونقدر مهدش رو دوست داریم که من اگر مسافرت باشم خودم غصه ام می گیره که دخترم چند روز از مهد رفتن محروم شده
بچه های شما آن چیزی نمی شوند که شما می خواهید، آن چیزی می شوند که شما هستید
ولی در عین حال دختر دوست صمیمی من هم مژده می ره و اون هم راضی یه از خوشحالی بچه اش...معیارهای آدمها با هم فرق می کنه البته و برای من تمیزی و به روز بودن و داشتن یه معیارها و استانداردهای حداقلی لازم برای فضای آموزشی مهم بود البته بگم که بادبادک هم فضاش خیلی کوچیکه و امکانات فیزیکی خاصی نداره ولی حداقل تمیز و دلبازه..مدام دارن به مهد می رسن و مدام در حال تمیز کردن هستن.
بچه های شما آن چیزی نمی شوند که شما می خواهید، آن چیزی می شوند که شما هستید
2738