2737
2734
عنوان

اینروزا خییییلی دلم گرفتهههه

| مشاهده متن کامل بحث + 1355 بازدید | 28 پست
نزدیک زایمانته هورمونها به هم ریختن دل نازکتر شدی غصه نخور من می گم خواهرات مجردن؟ اگه نه که راحت تر میتونن درک کنن بهشون بگو که غصه می خوری از حرفاشون ....غصه نخور طبیعیه،فقط نباید بگذاری افسرده شی بری خونه هم ممکنه ناراحت بشی از همسرت! حال اون روزهای آدم همین جورا ست سعی کن با یک چیزی خودت رو سرگرم کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب همیشه که نباید دسته جمعی تفریح کرد....شما یه خونواده ی دونفره مال مال خودتون هم دارین..........که قراره بشین سه نفر...

ما با هرگروهی هم بریم مسافرت و پیک نیک ،باز جمع سه نفره ی خودم و همسرم و پسرم رو ترجیح میدیم.....

یه جاهایی رو انتخاب کن و خودتون برین و خوش بگذرونین...فقط خود خودتون.

سلام بچه ها.. ختم یس گذاشتیم برای رفع مشکلات خیلی سخت...

اگر دوست داشتید بیایید شرکت کنید ...

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

2738
چه جالب ... خوش به حالت که شوهرت دوست داره توی جمع و مهمونی ها باشه ... کاش شوهر منم اینطوری بود
من که پوسیدم از بس توی خونه موندم و هر مهمونی به شوهرم پیشنهاد شد مخالفت کرد
ولی ناراحت نباش این حالتت طبیعیه منم چند روز بمونم خونه مامانم باهاشون حرفم میشه
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه
عزیزم درکت میکنم .... هیچ چیزی بدتر از این نیست که عزیز ترین کسات باعث دلخوری و به هم زدن آرامش آدم بشن منم باردارم و مامانم وخواهرم از راه دورم خیلی استرسم میکنن....به نظرم ۱ بهانه بیار و برو خونه ات تو آرامش باش عزیزم
خدایا تو تنها مشترک مورد نظر من هستی تو رو خدا در دسترس باش...
این روزا و روزای بعد زایمان آدم همینطوریه حساس و عصبی و زودرنج سعی کن با یه کاری که خودت می دونی خودتو آروم و مشغول کنی با دعا و نماز یا کتاب یا اگه می تونی پیاده روی با شوهرت خلاصه خودت به خودت کمک کن چون هیچکس نمی تونه اونطور که می خوای درکت کنه
مدلهای گیفت برا جشن دندونی.عروسی.اولین راه رفتن.تولدو...گذاشتم.

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=790618&PageNumber=10
http://kolbenamadi.mihanblog.com/post/37
قبول انواع سفارشات نمدی اینستاگرام namadestantabassom وبلاگnamadstan.blogfa.com