2752
2734
عنوان

باران شدید در گیلان

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 23 پست

عزیزم  شمال هواش خوبه .اما کار نیست.پسراش همه رفتن خارج استان.بیشترشون  تهرانن

گاه دلتنگ میشوم,دلتنگ تر از همه دلتنگی ها,گوشه ای می نشینم وحسرت هارو میشمارم,باختن ها وصدای شکستن را,نمیدانم من کدامین امید را نا امید کردم وکدام خواهش رانشنیدم و به کدام دلتنگی خندیدم که چنین دلتنگم.............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا جمعه بارندگی داریم تو شمال

گاه دلتنگ میشوم,دلتنگ تر از همه دلتنگی ها,گوشه ای می نشینم وحسرت هارو میشمارم,باختن ها وصدای شکستن را,نمیدانم من کدامین امید را نا امید کردم وکدام خواهش رانشنیدم و به کدام دلتنگی خندیدم که چنین دلتنگم.............

شهرماهم ازکارداغونه

هیچ جاشمال نمیشههههه🤗خداقسمت نکرد دیگه😢

خدایا اگه دلت خواست اگه صلاح دیدی روزی بشه منم تیکربارداری بزنم🙏شادی روح برادر مظلوم جوان مرگم  اگه دوست داری صلوات🖤💔🙏😔
2731
شهرماهم ازکارداغونه هیچ جاشمال نمیشههههه🤗خداقسمت نکرد دیگه😢

کجای هستی عزیزم

کجای هستی عزیزم

شیرازی ام گلم

اماهمیشه دلم شوهرشمالی میخاس تابرم شمال😜

خدایا اگه دلت خواست اگه صلاح دیدی روزی بشه منم تیکربارداری بزنم🙏شادی روح برادر مظلوم جوان مرگم  اگه دوست داری صلوات🖤💔🙏😔

یه دوست اهل کرمانشاه دارم اونم  اونم عاشق شوهرشمالیه,

شیرازی ام گلم اماهمیشه دلم شوهرشمالی میخاس تابرم شمال😜

خواهر بیا خودم شوهرت میدم 

خواهر بیا خودم شوهرت میدم 

گذشت عزیزوم دیگه.اگه دختردارشدم میدمش شمالیا😅

۹سال پیش باهمشهریم ازدواج کردم

خب چیکارکنم اینجا شمالی اصلاااا نبود به چنگم نیفتادن دیگه😝