2737
2734
عنوان

با شوخی های خرکی همسرم تو دوران بارداری چه کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4419 بازدید | 29 پست
ای وای نگو از این شوخی های خرکی. شوشو منم باهام کشتی میگره ولی خوب زورش خیلی از من بیشتره. یه دفعه کم مونده بود دستم از مچ در بیاد. هر چی هم میگم بابا من زورم بهت نمی رسه آرومتر ناراحت میشه بهش بر می خوره میگه منو بگو دوست دارم باهات شوخی می کنم
ولی همیشه بعدش تا یه هفته همه دست و پاهام کبوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوستمون تایپیک زده شوهخرش با کمربند کتکش زده بنده خدا رو دلم سوخت

بخدا باید برین خدا رو شکر کنبن که همچین همسرایی دارین
خدای من ، همه مردم شکر نعمت های تو را می کنند، اما من شکر بودنت ، خدایا تو نعمت منی .خدا جون بابت همه چیز ممنونم
2740
شوشو منم اینجورى بود ولى اون فقط قلقلک میداد منم یه بار قشنک ترسوندمش خودمو زدم به دل دردو کمر درد دیکه از اینجور شوخیا نکرد تموم شد این مردارو فقط باید بترسونى تا بفهمن کارشون خطر داره
عزیزم نو همسرمم همیشه با هم از این شوخیها داریم....از وقتی باردار شدم براش خیلی سخته....هی یادش میره....

یه بار که باهات شوخی کرد بدجور خودتو نشون بده..مثلا بگو آخ دلمممممممممممممممممم......چون خدای نکرده چیزی بشه یه عمر پشیمونی هست به دنبالش...
البته همسرتم از محبتشه ...آخییییی...یاد خودمو همسرم افتادم
بچه ها فک میکردم فقط ماییم اینکارارو میکنیم ! من که دیگه فک کنم از همتون بدترم ! ترسوندن فراوون ! گاز گرفتن فراوون! بالش پرت کردن و کشتی و ... اخرشم من جنبه ندارم ناراحت میشم ... خودم شروع میکنم ها ! خب زورشون خیلی زیاده !
Lilypie Maternity tickers
2706